Şeyma Peçe

1

Şeyma Peçe rol aldığı Barbaraslar Akdeniz’in Kılıcı isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu hakkında ise ekran severler bir çok sorunun araştırıyor. Kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Şeyma Peçe Kimdir? Nereli?

Şeyma Peçe oyuncu ve tiyatrocu olarak kariyer basamaklarını hızla tırmanmaktadır. Doğum yeri İstanbul, doğum tarihi ise 24 Ekim 1993. Kadir Has Üniversitesi Film Darama Oyunculuk bölümünde eğitim gören başarılı isim akıcı bir İngilizce’ye sahiptir.

Bahar Kerimoğlu ve Efsun Öztoprak’an özel oyunculuk eğitimleri alan güzel oyuncu gelecek dönemde bir çok başarılı projeninin içerisinde yer alacaktır. Bunlardan bir tanesi ise 2022 senesinde vizyona giren Demir Kadır Neslican isimli sinema filmidir. Film de Mesut Akusta, Deniz Uğur, Naz Çağla Irmak, Nisa Sofiya Aksungur, Meral Çetinkaya, Cansu Fırıncı ve Hasan Denizyaran gibi isimler de rol almıştır.

Şeyma Peçe Boyu, Kaç Yaşında?

Şeyma Peçe 30 yaşında ve 1.72 cm boyundadır. Saç rengi kahverengi, göz rengi ise ela’dır. Resmi instagram hesabını @seymapec kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle binlerce takipçisi bulunsada rol alacağı sinema ve dizilerin ardından gelecek dönemde bu sayıların milyonun üzerine çıkması beklenmektedir.

Şeyma Peçe Oynadığı Diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2021 yılında rol aldığı Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler ve Pelin Akil Altan gibi isimler de rol almıştır.

En son Vermem Seni Ellere isimli dizide Aslı karakterini canlandırmıştır.

Vermem Seni Ellere (Aslı)
Barbaroslar – (Ester) 2021

Barbaroslar Ester Kimdir?

Barbaroslar dizisi Ester sihirbazlığı ile ün yapmış bir isim. Her yerde kulağı olan Ester sihirbazlığının yanı sıra çok zekidir, bu sebeple de bir çok şeyi tahmin ederek kendini izleyenleri her şeyi bildiğine inandırma yeteneğine sahip olmuştur. Gerçekte ise Barbaraslar Akdeniz’in Kılıcı Ester’in yapmış olduğu tek şey çok dikkatli olmak ve insanlar hakkında gizliden bilgi toplamaktır.

İnstagram ve Twitter Hesabı:
Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan ünlü oyuncuyu takip etmek için ulaşabileceğiniz sosyal medya hesapları ise şu şekilde.

Twitter Hesabı: @seymapece
İnstagram Hesabı: @seymapec

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz