Sevda Baş

Sevda Baş Fox Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Tiyatro kökenli oyuncu hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Oynadığı diziler, doğum tarihi, yaşı, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sevda Baş Kimdir? Kaç Yaşında?

1996 doğumlu başarılı oyuncu 2021 yılı itibariyle 25 yaşındadır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim gören başarılı isim dizi ve tiyatro dışında reklam filmlerinde de boy göstermiştir. 2021 yılında Fox Tv’de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde rol almıştır. Daha önce yine aynı sene içinde Kanaga adlı dizi de öğrenci olarak rol almıştır. Ayrıca Enis Arıkan ile beraber daha öncesinde Dominos reklamı için kamera karşısına geçmiştir.

Oynadığı diziler:

2021 – Aşk Mantık İntikam (TV Dizisi)
2021 – Kanaga (Öğrenci) (TV Dizisi)

Tiyatro oyunları:

Yazar / Oyuncu 2020 (Sahnede)

Maalesef Sevda Baş ‘ın doğum yeri, boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır. Role Talent Oyunculuk bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. @sevdatta olarak kullandığı resmi instagram hesabında 4bin civarında takipçisi bulunuyor. Hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

1 Yorum

  1. Kız benle yaşıt benden büyük duruyor hayat sen nelere kadirsin. Sanki helal bir iş mi yapıyorlar hepimizi ıslah etsin Rabbim ne günlere kaldık ???????

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz