Serkan Uçar

Serkan Uçar ünlü sunucu Ece Erken ile gerçekleştirdiği evlilik sonrası magazin dünyasının en fazla merak edilen isimleri arasında yer almıştır. Kimdir? kaç yaşında? ne iş yapıyor? aslen nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serkan Uçar otomobil sektöründe çalışmaktadır. Babası Nurettin Uçar ile birlikte işlettikleri bir galeri ile ile iş hayatını sürdürmektedir. Lüks Araba Alımı ve Satımı yapılan FLY MOTORS Şirketi’nin sahibidir. İş yeri İstanbul Florya’da yer almakta, ayrıca bir şubesinin de Fulya’da açıldığı belirtilmiştir.

2014 yılında Türkiye’nin başarılı sunucularından Ece Erken ile evlenmiş ancak evlilikleri 2015 yılında son bulmuştur. Bu evliliğinden Eymen isminde bir oğlu vardır. Her ne kadar evlilikleri sonlanmış olsa’da genç iş adamı çocukları Eymen’in de geleceği için tekrar barışmak için girişimlerde bulunmuştur. Ece Erken yaptığı açıklama da şiddet gördüğü için evliliklerinin son bulduğunu belirtmiştir.

Maalesef Serkan Uçar’ın baba tarafından aslen nereli olduğu eğitimi ve boyu, kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz