Serkan Korkmaz

Serkan Korkmaz kimdir? nereli? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

A Spor ekranlarında spor yorumcusu olarak yer alan ünlü isim 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Asıl mesleği İnşaat Mühendisliği’dir. okul döneminde televizyon dünyası ile tanıştığını ardından Cine 5 ve Show Tv bünyesinde yer aldığını belirtmiştir.

Daha sonra NTV’de 10 yıl, Haber 24’te 3 sene, Fox Türkiye’de 1 sene çalışmıştır. Bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu Genel Direktör Yardımcılığı yapmıştır.

TRT’de programda hazırlamış, kısa bir süre Beyaz Tv sonrasında ise A Haber Spor Müdürü olarak Turkuaz Medya’ya katıldığını belirtmiştir.

Serkan Korkmaz aslen Edirne Keşan’lıdır.

2 Yorumlar

  1. SERKAN KORKMAZ FUTBOL PROGRAMLARININ YENI YUKSELEN YILDIZI. iDARESI, TONLAMASI, DIKKATI,MESAFESI, HER SEYI MUKEMMEL. UC TATLI MORUGU BILE AYNI ANDA IYI IDARE EDEBILIYOR. SAKIN, GAZA GELMIYOR, COK GAZ VERMIYOR, KONUSMAYA GIRME,CIKMA ZAMANINI IYI AYARLIYOR. CIDDI AMA SIKICI DEGIL, GIYIMI,KUSAMI, BAKIMI GAYET DOGRU DURUST. PIRIL PIRIL BIR BEYEFENDI. BASARILARININ DEVAMINI DILERIM. ALLAH NAZARDAN KAZADAN KORUSUN.

  2. Bir Trakyalı olarak kendisi ile gurur duyuyorum. Aynı zamanda benim yeğenimdir. Mükemmel sunumu ve diksiyonu ve ile bu görevde yükselen biridir.
    Aynı zamanda alçak gönüllüğüyle kendisine saygı duyulan bir spor adamı. kendisine bundan sonraki yaşamında ve görevlerinde de başarılar diliyorum.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz