Serkan Balbal

Serkan Balbal hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? hangi sinema ve dizilerde rol almıştır? Kısac oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Burcu Akrep, boyu 1.83 cm, kilosu ise 75’tir. İstanbul doğumlu ancak aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Serkan Balbal Çocuklar Duymasın ve Çanakkale 1915 dizi ve sinema filminde rol almıştır. 2012 yılında İsmail Baki Tv televizyon programında koordinasyon, ayrıca Dersimiz Atatürk, 3 Harfliler: Marid, Adım Bayram Bayram ve Çanakkale 1915’te yapımcı olarak çalışmalarını sürdürmüştür.


2008 yılında oyuncu Sinem Öztürk ile evlenmiş ancak evliliği 2010 yılında son bulmuştur. 2015 yılında ise Sabanur Kıraç ile evlenen yakışıklı oyuncunun bu evliliğinden Ata isminde bir oğlu vardır.

Örümcek Yapım’ın kurucusu ve sahibi’dir. Burhan Felek Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur. Yaşantısını ailesi ile birlikte, İstanbul, Sarıyer Tarabya’da sürdürmektedir.

Sanat dünyasının yanı iş hayatınıda sürdüren Serkan Balbal İstanbul Akatlar, Etiler’de bulunan No:1903 tesislerinin işletmecisidir. Ayrıca bu işletme Beşiktaşlılar için sosyal buluşma mekanı olarakta kullanılmaktadır. Koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Tesis 19 Mart 2017 tarihinde hizmete açılmıştır. 7/24 işlemekte, her yaştan taraftara ve camiadan kişilere hizmetlerini sürdürmektedir. Açık-kapalı yüzme havuzu, pilates ve spor dersleri ayrıca, maç organizasyonlarından, barbeküden, açık büfe kahvaltıya kadar her türlü organizasyonu misafirlere sunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz