Serkan Akcan

Serkan Akcan beIN SPORTS ekranlarında yorumları ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Serkan Akcan Kimdir?

Serkan Akcan gazeteci, muhabir, yazar, spor yorumcusu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

1993 senesinde gazetecilik mesleğine Fanatik Gazetesinde, muhabir olarak adım atmıştır. Günümüzde de yine Fanatik bünyesinde Spor Yazarı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Diğer bir yandan beIN SPORTS ekranlarında yorumculuk da yapmaktadır.

Daha önce basketbol yazarlığı, bazı gazeteler de spor müdürü olarak çalışmış, Show TV’de yayınlanmış olan 6 Pas isimli programda da yorumcu olarak yer almıştır.

Hangi takımlı olduğu da merak konusu olan başarılı ismin, bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre Beşiktaş taraftarı olduğu belirtilmektedir.

Günümüzde beIN SPorts ekranlarında yayınlanan spor programlarında sunuculuğunu Elif Gökalp ve Çağıl Özkul’un yaptığı programlara futbol yorumları ile renk katmaktadır.

Resmi instagram hesabı @serkanakcan1 ‘dir.

Maalesef boyu, kilosu, doğum tarihi, aslen nereli olduğu ve yaşı ile ilgili merak edilen bilgilere henüz ulaşılamamıştır.
Serkan Akcan1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz