Elif Gökalp

Elif Gökalp beIN Sports ekranlarında sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, hayatı, eğitimi, biyografi ve hayatı.

Elif Gökalp Kimdir?

Elif Gökalp sunucu, yorumcu, haber spikeri, moderatör. beIN SPORTS Türkiye ekranlarında sunucu olarak yer almakta, son dönemde Serkan Akcan ile birlikte kamera karşısında çalışmalarını sürdürmektedir.
Elif Gokalp4

Eğitim Hayatı:

İstek Özel Kemal Atatürk Anadolu Lisesi mezunudur. Ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nden 2020 senesinde mezun olmuştur. Daha sonra eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde devam etmiştir.

Elif Gökalp Kaç Yaşında?

Elif Gökalp 28 yaşındadır. Doğum yeri İstanbul, doğum tarihi 27 Aralık 1995, burcu ise oğlak’tır. Saç rengi kumral, göz rengi ise yeşil’dir.

Elif Gökalp Boyu

Elif Gökalp 1.68 boyundadır.

2019 yılının Aralık ayında beIN Sports ekranlarında yayınlanan “beIN Wellness” isimli program için kamera karşısına geçmiştir. Günümüzde de kariyerine sunucu, spiker olarak beIN Sports Türkiye ekranlarında spor spikeri olarak devam etmektedir. Ayrıca beIN SPORTS HD1 ekranlarında yayınlanan “Kolaysa Anlat” isimli yarışma programını sunmuştur.

Güzel ismin resmi instagram hesabı @gokalpelif &dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz