Serhan Kurt

Serhan Kurt kaç yaşında? aslen nereli? kimdir? hangi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Serhan Kurt’un burcu, Başak’tır. Boyu 1.85 cm, kilosu ise 84’tür. İstanbul doğumlu ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine maalesef ulaşılamamıştır.

Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde temel oyunculuk eğitiminin yanı sıra, Hilal Saral’dan Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Arka Sokaklar ile gerçekleştiren Serhan Kurt, daha sonra Kara Sevda dizisinde rol almıştır. En son Sevda Kuşun Kanadında adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almış, günümüzde ise ATV ekranlarında yayınlanan Şahin Tepesi dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Murat Aygen’in canlandırdığı Demir karakterinin gençliğini canlandırmıştır.

Özel yetenekleri ve hobileri arasında boks ve thai boks, Snowboard, Wakeboard, Motorsiklet ve araba yer almaktadır. İyi derecede ise İngilizce ve Flemenkçe bilmektedir.

Sıkça sevgilisi var mı? varsa kimdir? gibi sorular ile merak konusudur. Bu konu ile ilgili cevap evettir. Sevgilisi güzel isim Ezgi Emrealp’tir. Uzun yıllar bale eğitimi almış, piyano çalan ve oyunculuk yapan Ezgi Emrealp ile sevgilidir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz