Sera Varol Korkmaz

0

Sera Korkmaz Varol kimdir? Pamuk Şeker lakabı ile bilinen Sera Varol geçtiğimiz günlerde kendisi gibi fenomen Semih Varol ile ayrılığı ile magazin gündemine düştü. Akıllarda Semih Varol ve Sera Varol neden ayrıldığı takipçileri tarafından aratılır oldu. Daha sonra kendisine karşı duyguları olduğu bilinen Adem Ön yani bilinen ismi ile Obeyfendimen ile birlikte görülmeye başlandı.

Sera Varol Kimdir? Kaç Yaşında?

Güzel fenomen 6 Aralık 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sera Varol’un burcu Oğlak’tır. Oğlak kızının göstermiş olduğu sempatik özellikleri taşımaktadır. İstanbul’da doğmuştur. Kendisine ‘Kazıkların Efendisi’ lakabını yakıştıran Sera, sosyal medyada ‘Pamuk Şeker’ lakabı ile tanınmaktadır. Bu lakabının pembe saçlarından geldiği bilinmektedir.
1.65 boyu ile Tiktok’ta kendisini gösteren Varol 48 kilodur. Giydiği her kıyafeti üzerinde manken gibi taşımaktadır. Saçları aslen kahverengidir. Aynı zamanda gözleri de saçlarının rengini tamamlayacak nitelikte kahverengidir.

Sera Varol Kormaz’ın Sevgilisi

Son zamanlarda kendisine karşı duyguları olduğu bilinen Adem Ön yani bilinen ismi ile Obeyfendimen ile birlikte görülmeye başlayan Sera Varol Korkmaz henüz sevgilisinin olup olmadığı ile ilgili bir açıklamada bulunmadı.

Sera Varol ve Semih Varol

Bir zamanlar kendi soyadı yerine fenomen Semih Varol’un soyadını sosyal medyada taşıyan Sera bu konu hakkında:
“Tiktok’ta timeler vardır. İsminin sonuna bir şey yazıyordun o kişiyle videolar çekiyordun. Bende Semih ile videolar çektiğim için Varol yapmıştım. Benim soyadım Korkmaz ama ben Korkmaz soyadını kullanmadığım için sürekli Semih ile aynı soyadınız mı? var yada soyadın ne? gibi sorularla karşılaşıyorum. Arkadaşlar soyadım Korkmaz.”
Açıklamasında bulundu. Çiftin uzun süre sevgili olduğu bilinmektedir. Aşklarını sosyal medya da yaşayan sempatik çift geçtiğimiz aylarda ayrıldıklarını dile getirdi. Lakin nedeni hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Semih Varol ise şuan gündemde olan Gözde Akgün ile sevgili olduğu biliniyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz