Senem Talaylı

Senem Talaylı hakkında merak edilen soruların cevapları? Kaç yaşındadır? Nerede doğmuştur? Eğitimleri nelerdir? Hangi dizilerde rol almıştır? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Senem Talaylı 18 Ağustos 1987 yılında Aslan burcu olarak Darıca’da dünyaya gelmiştir. İzmir’de Turizm ve Otelcilik Eğitimi alan güzel oyuncu Anadolu Üniversitesi’nde Dış Ticaret eğitimine halen devam etmektedir. İlk olarak İzmit’te özel bir televizyon kanalında işe başlayan Talaylı Montaj operatörlüğü, Seslendirme ve Sunuculuk gibi bir çok alanda görev almıştır. Ayrıca Play radyoda DJ olarakta çalışmıştır.

2010 yılında TRT OKUL kanalında Aktüel bir programın sunuculuğunu üstlenmiş olan başarılı sunucu aynı zamanda farklı dizi projelerinde ve tiyatro gibi farklı alanlarda da yetenekleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Çocukluğundan beri tiyatroya ilgi duymuş ve Anatolia Sanat Atölyesi’nde de tiyatro çalışmaları yapmıştır. Pozitif enerjisi, güzelliği ve birçok alanda yetenekleriyle göz dolduran Talaylı daha birçok projeyle ekran karşısında bizlerle birlikte olmaya devam edecek olan başarılı bir isimdir.

“Muhteşem Yüzyıl, Benim Hala Umudum Var, Kanıt, Aşkın Bedeli” dizilerinde rol almakla beraber “Bana Bir Soygun Yaz” sinema filminde Senem karakterini canlandırmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz