Şenay Forbes

Şenay Forbes hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Şenay Forbes Kimdir? Nereli?

Son dönemde başarılı oyuncu Hamza Yazıcı ile birlikteliğiyle sık sık gündeme gelmektedir. Hamza Yazıcı Güldür Güldür programı ile tanınmış en son Camdaki Kız dizisinde Tako karakterini canlandırmıştır.

Aslen baba tarafından Amerika asıllı, anne tarafından ise Türk asıllı olan Şenay Forbes yaşantısını Kaliforniya’da sürdürmektedir. Ayrıca sık sık Türkiye’ye gelerek İzmir’de de yaşayan Forbes’in henüz doğum tarihi bilgilerine ulaşılamamıştır. İnstagram hesabı paylaşımında İzmir Çeşme’de çekilen bir resmine memleket olarak not düşmüştür. Anne tarafından aslen İzmir Çeşme’li olduğu belirtiliyor. Woodbridge Lisesi’nde eğitim görmüştür.

Şenay Forbes Boyu, Kaç Yaşında?

Resmi instagram hesabını @senayforbes olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 7bin civarındadır. Hamza Yazıcı ile birlikte resimlerini de resmi hesabında paylaşmıştır. Boyu 1.59 cm, kilosu ise 50’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz