Semra Güzel

Semra Güzel Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Yaşama Dair ve Her Yerde Biz isimli programların sunuculuğunu üstlenmiştir. Güzel isim oyuncu, tiyatrocu ve sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Semra Güzel Kimdir? Nereli?

Semra Güzel oyuncu, sunucu ve tiyatrocu. Celal Bayar Üniversitesi Tasarım Bölümü’nden başarı ile mezun olmuş, mezuniyetin ardından Almanya Hamburg’a giderek orada, İş ve Drama üzerine eğitim almıştır.

Televizyon ekranlarında ilk dizi oyunculuk deneyimini Alemin Kralı isimli dizi ile gerçekleştirmiş daha sonra bir çok başarılı projenin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Yaşama Dair ve Her Yerde Biz isimli programların sunuculuğunu üstlenen güzel isim daha önce Gün Bugün isimli programı da sunmuştur.

Semra Güzel Nereli?

Semra Güzel İzmir’lidir. Aslen doğma büyüme İzmir’li olan Güzel, günümüzde sunucu olarak kariyerini sürdürmektedir.

Semra Güzel Boyu, Kaç Yaşında?

Semra Güzel 34 yaşında ve 1.67 cm boyundadır. Kilosu 54, burcu ise ikizler’dir. Resmi instagram hesabını @semraguzel kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle 425bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Oyunculuk ve sunuculuğun yanı sıra sosyal medya ile de bir hayli ilgilenen güzel isim kendisine ait youtube video kanalında da paylaşımlarını sürdürmektedir. @SemraGuzelOfficial kullanıcı isimli youtube video kanalında günümüz itibariyle 12,7 B abonesi bulunuyor.

Kanalında spor, söyleşi, röportaj, güzellik, makyaj, gezi ve seyahat gibi bir çok konular ile ilgili içerikler paylaşmıştır.

Menajerliğini Özlem Cenker Badem üstlenmekte, HKN Dijital Ajans (Hakan Koçbıyık) ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Oynadığı Diziler: Kardeş Payı, Alemin Kıralı, Hom Ofis, Hıyanet Sarmal ve Zengin Kız Fakir Oğlan. 2017 yılında ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisi kadrosuna dahil olmuş ve dizide Sanem karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2015’de Kervan 1915 adlı sinema filminde oynamıştır.

Semra Güzel Evlimi? Eşi Kim?

Semra Güzel evlidir. 2022 yılının Haziran ayında Avukat Mülhan Tümer ile evlenmiştir. Nikahı İzmir Urla’da aile arasında yapılmıştır. Düğün ise Beylerbeyi Gül Sultan Yalısı’nda gerçekleşmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz