Semra Güzel

0

Semra Güzel Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Yaşama Dair ve Her Yerde Biz isimli programların sunuculuğunu üstlenmiştir. Güzel isim oyuncu, tiyatrocu ve sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Semra Güzel Kimdir? Nereli?

Oyuncu, sunucu ve tiyatrocu Semra Güzel doğma büyüme aslen İzmir’lidir. 1988 yılında İzmir’de doğmuştur. Celal Bayar Üniversitesi Tasarım Bölümü’nden başarı ile mezun olmuş, mezuniyetin ardından Almanya Hamburg’a giderek orada, İş ve Drama üzerine eğitim almıştır.

Televizyon ekranlarında ilk dizi oyunculuk deneyimini Alemin Kralı isimli dizi ile gerçekleştirmiş daha sonra bir çok başarılı projenin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Yaşama Dair ve Her Yerde Biz isimli programların sunuculuğunu üstlenen güzel isim daha önce Gün Bugün isimli programı da sunmuştur.

Semra Güzel Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Semra Güzel 33 yaşında ve 1.67 cm boyundadır. Kilosu 54, burcu ise ikizler’dir. Resmi instagram hesabını @semraguzel kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle 378bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Oyunculuk ve sunuculuğun yanı sıra sosyal medya ile de bir hayli ilgilenen güzel isim kendisine ait youtube video kanalında da paylaşımlarını sürdürmektedir. @SemraGuzelOfficial kullanıcı isimli youtube video kanalında günümüz itibariyle 12,5 B abonesi bulunuyor.

Kanalında spor, söyleşi, röportaj, güzellik, makyaj, gezi ve seyahat gibi bir çok konular ile ilgili içerikler paylaşmıştır.

Menajerliğini Özlem Cenker Badem üstlenmekte, HKN Dijital Ajans (Hakan Koçbıyık) ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Oynadığı Diziler: Alemin Kıralı, Hom Ofis, Hıyanet Sarmal ve Zengin Kız Fakir Oğlan. 2017 yılında ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisi kadrosuna dahil olmuş ve dizide Sanem karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2015’de Kervan 1915 adlı sinema filminde oynamıştır.


İlginizi Çekebilir :   Sabri Memi

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz