Selin Öztarhan

0

Selin Öztarhan Makyaj Trendi sahibi. Hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca çalışmaları, eğitimi, kariyeri, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Selin Öztarhan Kimdir?

Selin Öztarhan iş insanı, girişimci, makyaj trendi (https://www.makyajtrendi.com) sahibi. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. Loreal Turkiye’de L’oreal Paris Cilt Bakım kategorisinde ürün müdürü olarak iş hayatına atılmıştır. Daha sonra Univeler’de görev alan Öztarhan, burada farklı markalarda yöneticilik yapmıştır.

Selin Öztarhan Kaç Yaşında?

Selin Öztarhan 42 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Mayıs 1982, burcu ise boğa’dır.

Selin Öztarhan Nereli?

Selin Öztarhan aslen Ankara doğumludur.
selin oztarhan4 jpg

Selin Öztarhan Eşi, Ailesi

Selin Öztarhan, VEPA Group Kozmetik Grup Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Öztarhan ile evlidir. Bu evliliğinden Demir ve Vedat isimlerinde iki oğlu vardır.

8 sene Unilever’de farklı markalarda yöneticilik yaptıktan sonra hamilelik sebebi ile şirketten 1 sene ayrı kalmıştır. Ardından hayalini kurduğu işi kurmaya ve aktif yönetici olarak bu işi yapmaya karar verdikten sonra, eşi Tuncer Öztarhan ile birlikte makyaj & güzellik & alışveriş sitesi www.makyajtrendi.com’u kurmuştur.

Hakkında Kısa Bilgiler:

Güne erken başlayan Öztarhan, sabah kahvaltısını hiç atlamadığını, kahvaltı sonrasında ofise gittiğini, eve dönmeden mutlaka spora gittiğini, ya da evde mutlaka spor yaptığını belirtmiştir. Sabah akşam mutlaka cildini temizleyip nemlendirici kullandığını, saçları içinde argan yağı ve serum tercih ettiğini belirtmiştir.

Gardırobu oldukça sadedir, desenli veya iddialı kıyafetlerin kendisine yakışmadığını düşünmektedir. Genellikle Sigaret pantolonlar, bol kesimli rahat ipek pantolonlar, ipekli bol bluzler, kalem etekler ve ceketler tercih etmektedir. Çoğu kadında olduğu gibi çanta ve ayakkabıya kendisininde zaafı bulunduğunu, ama genelde akıllı ve ihtiyacına göre alışveriş yapmayıda ihmat etmediğini sözlerine eklemiştir.
selin oztarhan1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz