Sedef Orman

1

Sedef Orman Ortaokul eğitimini Sainte Pulcherie ve Notre Dame de Sion’da tamamlamıştır. Ardından American Hight School of Dusseldorf’ta Lise eğitimini tamamlamıştır. Los Angeles Pepperdine Universty’de pazarlama üzerine lisans yapmış, reklam ve grafik üzerine master yapmıştır.

Derimod Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedef Zaim uzun yıllardır deri ceket tasarım, üretim, planlama ve mağazacılık üzerine kurumsal departman ve marka yönetiminin başında çalışmalarını sürdürmektedir.

Sedef Orman 1992 ve 2012 yılları arasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile evlilik gerçekleştirmiştir. Biten bu evliliğinden Aslıgül ve Nazlı Orman isimlerinde iki kızı vardır.

Evliliği sonlandıktan sonra bir çok magazin ve haber sitesinde ismi oyuncu Berk Erçer ardından gazeteci, sunucu Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik ile birlikte anılmıştır.

Annesi Asuman Hanım, babası ise Ümit Zaim’dir. Derimod’u Babası Ümit Zaim ile kardeşi Zerrin Zaim İstanbul Zeytinburnunda küçük bir binada ihracat firması olarak yıllar önce kurmuşlardır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz