Şebnem Bursalı

Şebnem Bursalı katıldığı canlı yayın televizyon programları ile merak edilen isim olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Şebnem Bursalı Kimdir?

Şebnem Bursalı gazeteci, yazar, muhabir, köşe yazarı. ATV Ankara Temsilcisi, Sabah Gazetesi Yazarı ve Beşiktaş Kongre Üyesi’dir. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden başarı ile mezun olan Bursalı, Lise eğitimini dahil doğup büyüdüğü şehir Aydın’da tamamlamıştır.

Üniversite eğitiminin ardından 1993 ve 1994 yılları arasında Reha Muhtar ile Ateş Hattı isimli programda yapım elemanı ve muhabir olarak TRT’de görev yapmıştır. Daha sonra Gün Gazetesi muhabirliği, Yeni Asır gazetesi köşe yazarlığı yapmış 1995 senesinde Yeni Asır Ankara Temsilcisi olmuştur.
sebnem bursali2
Atv’de İktidar Oyunu haber programı, Sabah Ankara’da Şebnem Bursalı’nın Oltasına Takılanlar isimli köşede, Takvim Gazetesi Ankara Temsilciliği ve köşe yazarlığı, Yeni Asır Genel Yayın Yönetmenliği, Atv Ankara Temsilciliği, Takvim Gazetesi Ankara Temsilciliği ve köşe yazarlığı, Sabah muhabir ve röportaj yazarlığı gibi bir çok kurum bünyesinde görev almıştır.

Turkuvaz Medya Grubu Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Başkanlık görevinide sürdürmekte, İşletme üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. 2017 yaz sezonunda Washington Mentora College’de eğitim almıştır. Günümüzde ise Hukuk Fakültesinde eğitimini sürdüreceği açıklanmıştır.

Ayrıca ATV Ankara temsilcisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Maalesef medeni durumu ile ilgili merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır. Son dönemlerde katıldığı canlı yayınlar ve programlar ve açıklamaları sıkça gündeme gelmektedir.

Şebnem Bursalı Nereli?

Şebnem Bursalı Aydın’lıdır. Ancak aslen kökeni Karadeniz ve Balkanlara kadar uzanmaktadır. Selanik, Arnavut göçmeni ve Trabzon Sürmeneli bir anne ve yörük bir babanın kızıdır.

Şebnem Bursalı Kaç Yaşında?

Şebnem Bursalı 50 yaşındadır. Doğum tarihi 13 Haziran 1972, doğum yeri Aydın, burcu ise ikizlerdir.

Resmi instagram hesabı @sebnembursali resmi twitter hesabı ise @sebnembursali ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz