Samar Dadgar

0

Samar Dadgar sık sık ünlü sanatçı Özcan Deniz ile ismi anılmış ve merak konusu olmuştur. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hakkında merak edilenler, hayatı ve biyografi bilgileri.

Samar Dadgar Kimdir?

Samar Dadgar moda tasarımcısıdır. Genellikle kıyafet, deri çanta, takım elbise gibi ürünlerin tasarımlarını yapmaktadır.

Eğitim hayatına da doğduğu ülkesi İran’da başlamış daha sonra ailesi ile birlikte Avrupa’ya yerleşmiştir. Eğitim hayatını ise Avrupa’da yurt dışında tamamlamıştır. Bir çok kaynakta da belirtildiği üzere moda üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Samar Dadgar Nereli?

Samar Dadgar İran’lıdır. Aslen İran asıllı güzel isim 1994 yılının Ocak ayında İran’da dünyaya gelmiştir.

Samar Dadgar Boyu, Kaç Yaşında?

Samar Dadgar 29 yaşında ve 1.66 boyundadır. Doğum tarihi 1994, kilosu ise 53.

Evlimi? Özcan Deniz’le Evlendimi?

20 Ocak 2023 tarihinde ünlü müzisyen, sanatçı ve oyuncu Özcan Deniz ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuş, sade bir nikah töreni ile evlenmiştir.

Tasarımcı olan Dadgar’a, Özcan Deniz’in tarzı nasıl? ona yardımcı oluyormusunuz? karışırmısınız? sorusuna hayır. Onun tarzı zaten çok güzel, sadece bazen fikir verdiğim oluyor açıklamasında bulunmuştur.

Ünlü isim yaşantısın hem İstanbul’da hem de Avrupa’da sürdürmektedir. @samar.dadgar olarak kullandığı resmi instagram hesabında günümüz itibariyle takipçi sayısı 134bin civarındadır.

Daisy isminde bir köpeği vardır.

Son dönemde yaptığı paylaşımlar ile annemi oluyor? Özcan Deniz babamı? oluyor sorusu merak konusu olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz