Samar Dadgar

0

Samar Dadgar sık sık ünlü sanatçı Özcan Deniz ile ismi anılan moda tasarımcısıdır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? ne iş yapıyor? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Samar Dadgar Kimdir? Nereli?

1994 yılının Ocak ayında dünyaya gelen güzel isim aslen İran’lıdır ve İran’da doğmuştur. Eğitim hayatına da doğduğu ülkesi İran’da başlamış daha sonra ailesi ile birlikte Avrupa’ya yerleşmiştir. Eğitim hayatını ise Avrupa’da yurt dışında tamamlamıştır. Bir çok kaynakta da belirtildiği üzere moda üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Geçmiş dönemde ülkemizde bir çok ünlü müzisyen ve şarkıcı ile birlikte çalışmalar gerçekleştirmiştir. İlerleyen süreçte ise oyuncu Özcan Deniz ile magazin gündeminde sık sık ismi yer almaya başlamıştır.

Samar Dadgar Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.66 cm, kilosu 53, burcu ise oğlak’tır. 2021 yılı itibariyle güzel ismin yaşı ise 27’dir. Ünlü isim yaşantısın hem İstanbul’da hem de Avrupa’da sürdürmektedir. @samar.dadgar olarak kullandığı resmi instagram hesabında günümüz itibariyle takipçi sayısı 38,6bin civarındadır.

İlginizi Çekebilir :   Bekir Okan

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz