Rüzgar Erkoçlar

Rüzgar Erkoçlar oyuncu olarak rol aldığı diziler ve reklam çalışmaları ile tanınmıştır. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Rüzgar Erkoçlar Kimdir?

Rüzgar Erkoçlar oyuncu, tiyatrocu ve dj. Babası Engin Erkoçlar, annesi ise Sema Erkoçlar’dır. Babası Engin Erkoçlar 2016 yılının Ekim ayında hayata gözlerini yummuştur. Üç kardeştir, Gül ve Nur isimlerinde iki kardeşi vardır. Kız kardeşi Gül Erkoçlarında daha sonra cinsiyet değiştirdiği ve Görkem Batu ismini aldığı belirtilmektedir.

Henüz 15 yaşında iken bir reklam filmi ile ilk kez kamera önü deneyimi yaşamıştır. Daha sonra özellikle rol aldığı bir çok sinema ve dizi ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. Ekran severler tarafından özellikle rol aldığı Emret Komutanım adlı dizide canlandırdığı Foto Fato karakteri ile tanınmıştır.

Rüzgar Erkoçlar Nereli?

Rüzgar Erkoçlar aslen doğma büyüme İstanbul’ludur.

Rüzgar Erkoçlar Boyu, Kaç Yaşında?

Rüzgar Erkoçlar 36 yaşında ve 1.70 boyundadır. Doğum tarihi 26 Mart 1986, burcu ise koç’tur.

Rüzgar Erkoçlar Evlimi? Eşi Kim?

Rüzgar Erkoçlar 2017 yılının Eylül ayında Tuğba Beyazoğlu ile evlenmiştir. Eşi, karısı ile uzun süredir mutlu birlikteliği sürmektedir. Eşi Tuğba Beyazoğlu Influencer, makyaj ve güzellik uzmanıdır.
Rüzgar Erkoçlar eşi Tuğba Beyazoğlu
Rüzgar Erkoçlar özellikle 2013 yılında geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatı ile gündem olmuş ve son hali ile bir hayli merak edilmiştir. Ardından eski hali, eski adı, baba olabilecek mi gibi sorular ile merak konusu olmuştur.

Ameliyat sonrası hayatında büyük bir değişiklik yaşamış bir dönem fırında çalışmıştır. Uzun süre bu olay sonrasında iş bulamamış işsiz kalmış ve oyunculuğu bırakmak zorunda kalmıştır. İlk zamanlar kendisini eve kapatmış daha sonra, garsonluk, kasiyerlik ve fırın işçiliği gibi işlerde çalışmak zorunda kalmıştır.

6 yaşındayken kendisini farklı hissettiğini, 14 yaşında ise ben erkeğim demeye başladığını belirtmiştir. Dünyaya güzel bir kadın olarak geldim, ancak bu hem ödülüm hem de lanetim oldu. Ben imalat hatasıydım. Doğuştan verilmiş biyolojik bedenden kurtulmak, özgürlüğüme kavuşmak istedim. açıklamasında bulunmuştur.

2019 yılında kendisine evlat edinecekmisiniz sorusu sorulmuştur. Ayrıca çocuk sahibi olabilecekmisiniz soruları da merak konusu olmuştur. Kendisine yöneltilen bu soruya şu cevabı vermiştir. Evlat edinmek belki daha sonra olabilir ancak ilk çocuğumuz kendimizin olacak. Artık bu mümkün. Günümüz itibariyle her ne kadar biyolojik olarak bu zor görünse de tıp ve teknoloji her geçen gün bu alanda yeni haberler ile gündem olmaya devam ediyor.
ruzgar erkoclar karisi tugba beyazoglu

Rüzgar Erkoçlar Oynadığı Diziler:

Rüzgar Erkoçlar oyunculuk dünyasına 10 yaşındayken girmiştir. 15 yaşında Hülya Avşar dahil birlikte rol aldığı Molped reklam filmi ile tanınmıştır. Berna Laçin’in başrolünü üstlendiği Seni Yaşatacağım isimli dizi de rol almış, daha sonra Kadir İnanır’ın başrolünü üstlendiği Bütün Çocuklarım isimli dizi ile oyunculuk kariyerine devam etmiştir. En fazla ise Emret Komutanım adlı dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Hesaplaşma
Maskeli Balo
Emret Komutanım (Foto Fato)
Put Şeylere
Baba 1.5
Öğrenci Kafası: Soygun (Toprak)
Seni Yaşatacağım (Özlem)
Bütün Çocuklarım (Irmak Kıroğlu)
Elif (Yağmur)
Üvey Aile (Özlem Orakçı)
Hesaplaşma (Defne)
Maskeli Balo (Zehra)
Çakıl Taşları (Zeynep)
Yamak Ahmet (Anna)

Resmi instagram hesabını @ruzgar_erkoclar ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 261bin civarındadır. Eşi Tuğba Beyazoğlu (Erkoçlar) ‘ın ise instagram hesabı @tugba.erkoclar ‘dır. Eşinin takipçi sayısı ise 172bin.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz