Reyhan Ulu Ekinci

Reyhan Ulu Ekinci hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Reyhan Ulu Ekinci 1 Ocak 1978 yılında aslen Kars’ta dünyaya gelmiştir. Koç burcu olan başarılı oyuncu birçok dizi, film ve tiyatroda yer almıştır.

“Memo Can İkizler” dizisinde Neriman karakterine hayat veren Ekinci başarının ve şöhretin kapılarını aralamıştır. “Şarkılar Seni Söyler” adlı tiyatro oyununda da başarılı oyunculuğuyla göz doldurmuştur. Reyhan Ekinci “Vezir Parmağı” adlı filmde Dürdane Hatun karakterine hayat verirken; yönetmenliğini ve senaristliğini Mahsun Kırmızıgül‘ün yaptığı 2014 yapım “Mucize” adlı filmde de oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir.

Ayrıca Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı “Hababam Sınıfı Yaz Oyunları” adlı filmde oynamıştır. Filmde Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler, Giray Altınok, Deniz Akkaya, Öykü Çelik, Chloe Loughnan, Mert Denizmen, Doğan Akdoğan, Baran Bayraktar ile birlikte rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz