Poppy

İsmi son dönemlerde sıkça internette Youtube video kanalı ile gündeme gelmiştir. Poppy kanalında yer alan bir dönem Poppy ve Everybody wants be Poppy adlı dizilerde rol alan oyuncu ve şarkıcı Moriah Peraira’dır.

Kanal ile ilgili özellikle İluminati yani sübliminal mesajlar verdiği ile ilgili bir çok platformda tartışılmaktadır. Ayrıca Moriah Peraira’nın oyuncu ve şarkıcı olması nedeni ile bir reklam çalışması olup olmadığıda merak konusudur.

Peki Moriah Peraira kimdir ? Moriah Peraira 1995 yılında Amerika Tennessee’de dünyaya gelmiştir. Babası müzisyendir. Video kanalını 2014 yılında kurmuştur. Bir röportaj’da kanalın ismi ile ilgili bu isim cennetten kucağıma geldi demiştir.

Sadece pamuk şeker yediği, plastik tavşan şişirdiği, cansız mankenle röportaj yaptığı ve özellikle sıkça aynı kelimeleri kullandığı videoları ile bilinçaltına mesajlar verdiği düşünülmektedir.

Ayrıca videolarında Türkçe olmak üzere bir çok dili alt yazılı olarak hazırlamış ve amacı her ne olduğu anlaşılmasada kaliteli görüntü ve özenle hazırlanmış bir proje olduğu açıkça gözükmektedir.

Youtube video kanalı dışında twitter ve instagram hesaplarındada 100 binleri aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz