Pelin Başalma Şanlı

Pelin Başalma Şanlı hafta içi her gün Atv ekranlarında Kahvaltı Haberleri isimli programı sunmaktadır. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Pelin Başalma Şanlı Kimdir?

Pelin Başalma Şanlı sunucu, moderatör, haber spikeri. Ailesi Pelin Başalma henüz 3 yaşındayken İstanbul’dan Ankara’ya taşınmıştır. Bu nedenle de çocukluk ve gençlik yılları Ankara’da geçmiştir.

Üniversite Lisans tahsilini ise İstanbul’da tamamlamıştır. Günümüze kadar televizyon ve radyolarda çeşitli programlar sunan Pelin Başalma, ilk olarak kariyerine radyo program sunuculuğu ile adım atmıştır. 2011 senesinde Atlantis Fm bünyesinde mesleki kariyerine adım atmıştır. Bir süre Atlantis Radyo da program sunmuş, ardından Tv 8 ailesine katılmıştır. Daha sonra tekrar radyo dünyasına geri dönmüş, Atlantis Fm ‘in yanı sıra Kent Radyoda da çalışmaya başlamıştır.

Pelin Başalma Şanlı Kaç Yaşında?

Pelin Başalma Şanlı 36 yaşındadır. Doğum tarihi 26 Aralık 1987, burcu ise oğlak’tır. Maalesef boyu ve kilosu ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır.
pelin basalma sanli3
Günümzde Radyo Turkuvaz ve A Haber kanalında da çalışmalarını sürdürmektedir. Daha önce Atv Avrupa Haber programını hazırlayıp sunmuştur. Ayrıca Kardelen Tv’de Sabah Haber Bülteni programını hazırlayıp sunan Şanlı, bir dönem Kardelen TV’de Sabah Haber Bülteni programında kahraman mehmetçiğin ailesi ile vedalaşma anını izleyicilerle paylaşırken göz yaşlarına hakim olamamıştı.

En son ATV ekranlarında sabah Kahvaltı Haberleri isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Ayrıca saat 15 ve 18 arasında Turkuvazradyolar.com @radyoturkuvaz da program sunucusu olarak çalışmalarını da sürdürmektedir.

Pelin Başalma Şanlı Nereli?

Pelin Başalma Şanlı İstanbul doğumludur.

Pelin Başalma Şanlı Evlimi?

Pelin Başalma Şanlı evlidir. Ancak eşi ve ailesi ile henüz herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Resmi instagram hesabı @pelinbasalmasanli resmi twitter hesabı ise @pelinbasalma ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz