Parıl Erdem

Parıl Erdem hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında dünyaya gelen güzel isim Parıl Erdem 2016 Best Model of Turkey yarışmasında 3. lük ünvanını almıştır. Babası Fenerbahçe takımında top koşturmuş olan eski futbolcu Taygun Erdem’dir. Taygun Erdem 1988 ve 1989 sezonunda Fenerbahçe’nin 103 gol ile rekor kırarak şampiyon olduğu efsane kadroda yer alan isim olmuştur. Ayrıca ünlü oyuncu İpek Erdem halasıdır.

Best Model yarışmasına geleceğine açılan büyük bir kapı olması sebebi ile katıldığını belirtmiştir. Sosyal sorumluluk projelerinde farkındalık yaratmak, Türkiye’deki hedeflerine ulaştıktan sonra ise yurt dışına açılmak istemektedir. Örnek aldığı modeller arasında, Doutzen Kroes, Cindy Crawford ve Deniz Akkaya gibi ünlü isimler yer almaktadır. Ayrıca oyuncu olarak örnek aldığı bazı isimler ise Nicole Kidman ve Meryl Streep’tir.

Parıl Erdem boyu kilosu, hangi takımlı;

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan güzel ismin boyu 1.84, kilosu ise 64’tür.

Eski bir basketbol oyuncusu olan Parıl Erdem, günümüzde ise spor olarak pilates ve fitness ile ilgilenmektedir. Hayallerini gerçekleştirdikten sonra evlenip çocuk sahibi olmak istediğini dile getirmiştir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. İlerleyen yıllarda iyi bir oyuncu olmak istemektedir.

Baba tarafından aslen Elazığ’lı olan güzel ismin maalesef doğum yeri bilgisine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz