Öznur Aslan

0

Öznur Aslan Fox Tv bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ekran severler tarafından hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, biyografi ve hayatı.

Öznur Aslan Kimdir?

Öznur Aslan gazeteci, muhabir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Staj yaptığı dönemde Fox Tv ekibine dahil olmuş, staj sonrasında da Fox Tv bünyesinde çalışmaya devam etmiştir. Staj yaptığı dönemlerde muhabir olarak çalışmalara başlayan Aslan, günümüzde başarılı çalışmalarına devam etmektedir. 2007 yılında kazandığı Marmara Üniversitesi’ni 2011 yılında tamamlamıştır.

Kendisinden büyük Yurda Aslan isminde bir ablası vardır, ablası Yurda Aslan’da kendisi gibi muhabir olarak görev yapmaktadır.

Afrin Operasyonları döneminde yaptığı çalışmalar ile büyük başarıların altına imzasını atmıştır. Ayrıca o dönemde Gençlere Işık Tutan Yürekli Kadınlar Ödülünün de sahibi olmuştur.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda İsmail Küçükkaya‘nın kendisine sorduğu sorunun ardından duygulanmış ve video büyük ilgi görmüştür. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı küçükken nasıl kutladığını soran Küçükkaya’ya Aslan, gözyaşlarını tutamayarak cevap vermiştir.

Evli olan başarılı muhabirin bir de kızı vardır.

Öznur Aslan Boyu, Kaç Yaşında?

Öznur Aslan 36 yaşında ve 1.65 boyundadır.

Öznur Aslan Nereli?

İstanbul doğumlu olan başarılı ismin henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Son dönemde yaşanan deprem felaketinin ardından uzun süre deprem bölgesinde canlı yayınlar yapmış ve bölgedeki gerçekleri yakından takip etmiştir.

Resmi twitter hesabı @oznuraslan resmi instagram hesabı ise @oznuraslan ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz