Özlem Ada Şahin (Katipoğlu)

0

Özlem Ada Şahin (Katipoğlu) aslen nereli? kimdir? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu model Özlem Katipoğlu 1991 yılında Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya gelmiştir. Burcu Akrep, boyu ise 1.80 cm’dir. Özlem Ada Şahin baba tarafından aslen Yugoslav göçmenidir. Anne tarafından ise Bosna Hersek asıllıdır. Annesi geçmiş yıllarda öğretmenlik yapmıştır.

Model ve mankenlik dışında oyunculuk ilede televizyon dünyasında yer alan Özlem Özlem Ada Şahin Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariye rolünü canlandırmıştır. Geçmişten günümüze bir çok ünlü markanın defilelerinde podyuma çıkmıştır.

2016 yılında şarkıcı Berkay Şahin‘den evlenme teklifi almış ardından Eylül ayında evlenmişlerdir. Bu evliliğinden 2017 Temmuz doğumlu Arya isminde bir kızı vardır. İspanyolca ve İngilizce bilmektedir.

2018 yılında eşi Berkay ve Arda Turan arasında çıkan kavga ile sıkça gündeme gelen ünlü isim yaptığı açıklama’da, Arda Turan’ın kendisine evli olmasan seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın dediğini belirtmiştir. Sen ne diyorsun kendine gel dediğini ardından kavganın çıktığı aktarılmıştır.

İlginizi Çekebilir :   Sibel Demiralp

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz