Özgür Tüzer

Özgür Tüzer 2018 yılında Ahmet Kaya’nın Bundan Böyle Yol Yok & Bundan Öte Ayrılık Var isimli türküsünü söylemiş ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? Kısaca hayatı ve biyografisi.

Yaşantısını Aydın Didim İlçesi’nde sürdüren Özgür Tüzer iş hayatını emlakçı olarak sürdürmektedir. Genellikle seslendirdiği şarkılarını dostları ve sevdikleri için dile getirmektedir.

Sosyal medya’da seslendirdiği türkünün yayılması ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra kendisine televizyon dünyasından, yarışmalardan ve 2. Sayfa gibi programlardan konuk olarak katılması istenmiştir. Ancak ünlü olmak gibi bir niyeti olmadığı için gelen davetleri ilk dönemmlerde kibarca reddetsede ısrarlı davetler neticesinde en son 2. Sayfa programına konuk olarak katılmıştır.

Özellikle Smule programını çok sık kullanmakta ve bir çok türküyü seslendirmedir. Her ne kadar sadece arkadaş ve dost çevresine türkülerini söylesede günümüzde artık sahne almaktadır.

Evli ve 24 Mart 1981 doğumludur ancak, doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Bir kızı bir de oğlu vardır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz