Özgür Daniel Foster

Özgür Daniel Foster hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu, eğitimi, oynadığı sinema ve diziler gibi soruların cevapları. kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 doğumlu başarılı oyuncu Özgür Daniel Foster, Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde drama kurslarına katılmıştır. Daha sonra Akademi 35Buçuk’ta Sahne Sanatları Oyunculuğu kursunu tamamlamıştır. Bu kursta, temel oyunculuk, diksiyon, doğaçlama, metin çözümleme, tiyatro kuramları, kamera oyunculuğu, ses ve nefes eğitimi, şan, hareket, dans dersleri almıştır.

Çok iyi İngilizce bilen yakışıklı oyuncu, henüz 6 yaşında iken yelken sporu’na başlamıştır. Günümüzde Milli Yelken Sporcusu olarak spor hayatını da sürdüren Özgür Foster, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Spor Yöneticiliği Bölümü’nde okumaktadır.


Oynadığı sinema ve diziler;

2019 – Tek Yürek (Dizi)
Bilmemek (Film)
2018 – Karanlıktaki Melekler – Angels of Darkness (Güray)

Sevgilisi sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı fenomen, Youtuber Sude Alkış‘tır. Yakışıklı oyuncunun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 88,8bin civarındadır. Boyu 1.85 cm, burcu ise yengeç’tir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz