Onur Seyit Yaran

5

Onur Seyit Yaran Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde eğitim yaşantısını sürdürmektedir. 2016 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 1. olan Onur Seyit Yaran fotomodellik yapmaktadır.

Düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken manken, Almanca ve İngilizce bilmektedir.

8 sene gibi uzun bir süre lisanslı olarak futbol oynamıştır. Futbol’un yanı sıra Milli Satranç sporcusu, koyu bir Galatasaray taraftarıdır.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, baba tarafından aslen Ordu, anne tarafından ise Sivas’lıdır.

2017 yılında ilk oyunculuk deneyimini Kalk Gidelim isimli dizi ile gerçekleştirmiş, dizide Canberk Dal karakterini canlandırmıştır.

5 Yorumlar

  1. Çok çok daha basarılı olacağına bütün kalbim ile inanıyorum. 30 yaşına geldiğinde herkesin tanıyacağını düşünüyorum. Yolun açık olsun

  2. Merhaba onur seyit yaran bence siz ve su burcu yazgı birbirinize yakışıyorsunuz biluyormusun suburcu yargının njumaradi bende var istersen atabilirim

  3. Merhaba onur seyit yaran ben bu siteye yeni katıldım her oyuncuları ben çok beğeniyorum kimseyede on yargılı davranmıyorum cumartesi günleri en sevdiğim film kuzey yıldızı var ama ben jardeslerim izliyorum çünkü kardeşlerim fil,insan çok guzel izlemeyenler bundan söylüyorum izleyin size tavsiye ediyorum kardeşlerim.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz