Onnik Azinyan

0

Onnik Azinyan TELE1 ekranlarında spor yorumcusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Futbol dünyasının yakından tanıdığı başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Onnik Azinyan Kimdir?

Onnik Azinyan sunucu, gazeteci, spor yorumcusu, moderatör. Ayrıca yaşantısını İstanbul Beyoğlu’nda sürdüren Azinyan, işletme sahibi olarak iş hayatını da sürdürmektedir.

Onnik Azinyan Nereli?

Onnik Azinyan İstanbul’ludur. Aslen İstanbul Beyoğlu İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Hakkında Ermeni mi? sorusu da sık sık araştırılan Azinyan, Ermeni kökenli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır.

Onnik Azinyan Hangi Takımlı?

Onnik Azinyan Beşiktaşlıdır. Hangi takımı tutuyor sorusunun cevabı Beşiktaş olan Azinyan, geçmiş yıllarda Beşiktaş takımında forma da giymiştir. Beşiktaş’ın efsane taraftar grubu Çarşı’nın 1982 yılındaki çekirdek kadrosunda yer alan isimlerdendir.
Onnik Azinyan3
Azinyan tüm bunların yanı sıra, Beşiktaş Divan üyesi ve Beşiktaş Kongre üyesi’dir.

Günümüz itibariyle TELE1 ekranlarında yayınlanan spor programında yer almaktadır. Program da ayrıca zaman zaman spor yazarı Kenan Başaran, Hülya Coşkun ve Eyüp Yıldız’da yer almaktadır. Youtube video sitesinde Serdar Sarıdağ ile de canlı yayınlarda yorumlar da bulunmuştur.

Devam Ettiği Çalışmaları:

Birgün TV spor yorumcusu
Hayatta Beşiktaş Radyo 22 Nisan 2022
Medyascope Spor 22 Nisan 2022
Sportcell 22 Nisan 2022
TELE 1 TV 9 Mayıs 2020

Resmi instagram hesabı @oazin resmi twitter hesabı ise @OAzinyan ‘dır. Maalesef henüz doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.
Onnik Azinyan5

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz