Ömer Çobanoğlu

Ömer Çobanoğlu Şahsiyet isimli dizi de Bedir karakterini canlandırmıştır. Bugüne kadar bir çok başarılı projenin içerisinde yer alan oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? Oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ömer Çobanoğlu Kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu 2020 yılında Şahsiyet isimli dizide rol almıştır. Geçmiş dönemde lisanslı olarak futbol oynamıştır. Eğitimi: Craft Oyunculuk Atölyesi – İpek Bilgin Oyunculuk Eğitimi ve Saim Güveloğlu ile oyunculuk.

Oynadığı Diziler:

Kadın, Hekimoğlu, Savaşçı, Çukur, İçerde, Arka Sokaklar ve Şahsiyet.

2017 senesinde ise AN Moment isimli film de rol almıştır. Ayrıca Alabalık ve Mavi Marmara isimli kısa filmlerde yer almıştır.

Kişisel özellikleri arasında, Bateri çalma, Silah ve kılıç kullanma, at binme, halk oyunları, modern dans ve Güneydoğu Şivesi. (Antep Şivesi başta gelmektedir.)

Ömer Çobanoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.76 cm. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 26’dır. Resmi instagram hesabını @cobanoglu.omer olarak kullanmaktadır. Maalesef henüz doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz