Omar Borkan Al Gala

1989 yılında dünyaya gelen Omar Borkan Al Gala top model, fotoğrafçı ve şair kimliğinin yanı sıra yakışıklılığı ilede dikkatleri üzerine çekmektedir.

Irak Bağdat doğumlu Omar aslen Dubai asıllıdır. Ain Borkan Al Gala isminde bir erkek kardeşi vardır.

Daha sonra BAP Dubai’ye gitmiş ve Dubai’de Ebu Obaida Ahjarah Devlet Okulunda eğitim görmüştür. Ardından modellik ve oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Çalışmalarını sürdürebilmek ve kendisini geliştirebilmek için Omar, oyunculuk ve modelleme üzerine çalışmalarına devam etmek için Kanada Vancouver’a gitmiştir.

Günümüzde Samsung ve daha bir çok ünlü markanın reklam yüzü olarak çalışmaların gerçekleştiren Omar Borkan Al Gala Yasmin Oweidah ile evlidir. Bu evliliğinden bir oğlu vardır.

Özellikle sosyal medya hesapları, instagram, twitter ve facebook üzerinden ciddi bir takipçi sayısına sahiptir. 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı 1.2 Milyon civarındadır.

Kariyerini model olarak sürdüren Omar Borkan 2013 yılında Suudi Arabistan’da bulunduğu dönemde çok yakışıklı ve fotojenik olduğu, kadınları baştan çıkarabilir gerekçesi ile sınır dışı edildiği haberleri ile sıkça medyada gündeme gelmiştir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz