Oktay Batal

Oktay Batal hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? burcu nedir? doğum yeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvin‘li olan Oktay Batal boğa burcudur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslar Arası Pazarlama Ve Dış Ticaret Bölümü’nü kazanmış üniversite döneminde Trabzon’a yerleşmiştir. 6 sene kadar, para kazanmak için bir çok özel sektörde istemediği ve bir türlü sevemediği işlerde çalıştığını belirtmiştir.

Çocukluk yıllarından itibaren kendi işini yapmanın hayalini kurmuştur. Çok para kazanmak hevesinde olmamakla birlikte, inançlı, yarı kominist ve fazlaca sosyalist biri olduğunu resmi web sitesinde okuyucuları ile paylaşmıştır.

Bir süre sonra hobi olarak fotoğrafçılığa başlamış ardından, fotoğrafçılık geçici mesleği olmuştur. Bir çok markanın katalog çekimlerine kadar da sürdürmüş ancak bu mesleğinde kendisini mutlu etmediğini, sadece hobi olarak doğa fotoğrafları çekmeye karar verdiğini paylaşmıştır. En son kendisini bulduğu ve inandığı, severek yaptığı reklamcılık ile ilgilenmiştir.

Günümüze kadar bir çok ünlü sanatçının sosyal medya uzmanlığını üstlenmiştir. İlerleyen süreçte ise, 2007 yılında ise müzik dünyasına çıkarmış olduğu His Döngüsü Albümü ile giriş yapmıştır.

2018 yılında Aslıhan Batal ile dünya evine giren Oktay Batal Türkiye’den Dubai’ye taşınmıştır. Fanatik Galatasaray taraftarı olduğunu da size aktarabileceğimiz başarılı ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 235bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz