Nurdan Paksoy

Nurdan Paksoy hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Nurdan Paksoy, 1 ocak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Kahramanmaraş’lı olan başarılı oyuncu oğlak burcudur. Beyaz perdenin lastik kızı olarak anılan oyuncu, sporcu kimliğinin yanında oyunculukta da başarıdan başarıya koşmuştur.

2018 senesinde “El Ummar” adlı korku filminde rol alan Nurdan Paksoy, 2019 senesinde “Kulyas Lanetin Bedeli” adlı korku filminde Beyza karakterine hayat vermiştir. Spordaki esnekliğini sinema filmlerinde oyunculukta da gerçekleştirmiştir. Çocukluk yıllarında tiyatroya merak salan Paksoy, Beden Eğitimi derslerinde ise koşu, basketbol ve voleybol oynamıştır. Bu vesileyle balerin olan ünlü oyuncu, hayatına pek çok anlamda katkılar sağlamıştır.

Herkesin özel yetenekler konusunda kendini geliştirmesi gerektiğini düşünen oyuncu, Binicilik, dövüş sporları, silah kullanma konularında eğitim almaktadır. Hocasına, “Tenisi birçok kişi Hülya Avşar sayesinde sevdi, ben de onun kadar oynasam yeter” demiş ve bu söylemiyle sempati kazanmıştır.

Son zamanlarda kendi kitlesini oluşturan başarılı isim, yakın zamanlarda kendi filmlerini çekeceğini ve mükemmel bir geri dönüş yapacağını açıklamış, iyi oyunculuğu ile hayranlarının merakını arttırmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz