NurBerfin Çiroğlu

NurBerfin Çiroğlu hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? doğum tarihi, doğum yeri, eğitimi ve oynadığı diziler. Hakkında merak edilen tüm bilgiler, kısaca hayatı ve biyografisi.

1992 yılının Aralık ayında dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Burcu ise Oğlak’tır. İstek Bilge Kağan Fen Lisesi ardından Boğaziçi Üniversitesinden mezun olmuştur. Boyu 1.66 cm, kilosu ise 50’dir.

NurBerfin Çiroğlu Oyunculuk kariyeri, nasıl oyunculuğa adım attı;

Teyzesinin bir ajansa kayıtlı olduğunu belirten ve reklamlarda oynadığını belirten NurBerfin Çiroğlu kendisine ve kuzenini hadi siz bi gidin kayıt olun dediğini ardından Valentine Ajans’a kayıt olduğunu belirtmiştir. İlk bir iki ay ses soluk çıkmamış ardından ajanstan bir telefon gelmiş ve fotoğraf çekimi için çağırılmıştır. 2 gün sonra fotoğraf çekimlerine gitmiş ardından onlarca fotoğraf çekimi, reklam filmi ve benzeri işler ile ekran macerasına adım atmıştır. O dönemde para kazanmaya başlayan güzel oyuncu daha sonra dizi oyunculuğuna adım atmıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini Adını Sen Koy isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Günümüzde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Hande karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

KFC, Turkcell Muzik, Axe, Nescafe bi’kahve, Depend, GSK, Vodafone, Golf, Yedigün, Türk Telekom gibi bir çok markanın reklam yüzü olmuş, bilboardlarında yer almıştır.

İstanbul doğumludur ancak aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Bazı takipçilerinin sosyal medya hesaplarında Balıkesir Gönen’li olduğuna dair açıklamalar vardır. Ancak bu kesin bir bilgi değildir. Son olarak sevgilisi ile ne sosyal medya hesaplarında ne de magazin gündeminde hiç bir bilgi bulunmamaktadır. Tablo bölümünde yer alan sosyal medya hesap butonlarından resmi hesaplarına ulaşabilirsiniz.


30 Haziran 2018 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen mezuniyet balosundan olan video görüntülerini sevenleri ile paylaşmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz