KimNereli.net

NurBerfin Çiroğlu

NurBerfin Çiroğlu Kimdir?

Nur Berfin Çiroğlu
Gerçek adı: Nur Berfin Çiroğlu
Doğum Tarihi: 22/12/1992 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.66
Kilo: 50
Burç: Oğlak
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Boğaziçi Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

NurBerfin Çiroğlu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

NurBerfin Çiroğlu hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? doğum tarihi, doğum yeri, eğitimi ve oynadığı diziler. Hakkında merak edilen tüm bilgiler, kısaca hayatı ve biyografisi.

1992 yılının Aralık ayında dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Burcu ise Oğlak’tır. İstek Bilge Kağan Fen Lisesi ardından Boğaziçi Üniversitesinden mezun olmuştur. Boyu 1.66 cm, kilosu ise 50’dir.

NurBerfin Çiroğlu Oyunculuk kariyeri, nasıl oyunculuğa adım attı;

Teyzesinin bir ajansa kayıtlı olduğunu belirten ve reklamlarda oynadığını belirten NurBerfin Çiroğlu kendisine ve kuzenini hadi siz bi gidin kayıt olun dediğini ardından Valentine Ajans’a kayıt olduğunu belirtmiştir. İlk bir iki ay ses soluk çıkmamış ardından ajanstan bir telefon gelmiş ve fotoğraf çekimi için çağırılmıştır. 2 gün sonra fotoğraf çekimlerine gitmiş ardından onlarca fotoğraf çekimi, reklam filmi ve benzeri işler ile ekran macerasına adım atmıştır. O dönemde para kazanmaya başlayan güzel oyuncu daha sonra dizi oyunculuğuna adım atmıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini Adını Sen Koy isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Günümüzde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Hande karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

KFC, Turkcell Muzik, Axe, Nescafe bi’kahve, Depend, GSK, Vodafone, Golf, Yedigün, Türk Telekom gibi bir çok markanın reklam yüzü olmuş, bilboardlarında yer almıştır.

İstanbul doğumludur ancak aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Bazı takipçilerinin sosyal medya hesaplarında Balıkesir Gönen’li olduğuna dair açıklamalar vardır. Ancak bu kesin bir bilgi değildir. Son olarak sevgilisi ile ne sosyal medya hesaplarında ne de magazin gündeminde hiç bir bilgi bulunmamaktadır. Tablo bölümünde yer alan sosyal medya hesap butonlarından resmi hesaplarına ulaşabilirsiniz.


30 Haziran 2018 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen mezuniyet balosundan olan video görüntülerini sevenleri ile paylaşmıştır.

Etiketler: ,

Rol Aldığı Diziler

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

NurBerfin Çiroğlu
Gerçek adı: Nur Berfin Çiroğlu
Doğum Tarihi: 22/12/1992 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.66
Kilo: 50
Burç: Oğlak
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Boğaziçi Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.101 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

314.188 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.859 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.602 kez okundu

5.

Tarkan

221.881 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.264 kez okundu

7.

Emre Mor

193.226 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.260 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.003 kez okundu

10.

İrem Derici

174.848 kez okundu