Neslihan Canpolat

Neslihan Canpolat Türkiye’de ayakkabı dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Neslihan Canpolat Kimdir?

Neslihan Canpolat girişimci, iş insanı, tasarımcı, 5in1canpolat markasının kurucularından. Kendi adını ve soyadını taşıyan marka olarak sosyal medya dünyasında tanınmıştır. Günümüz itibariyle yılda 100bin ‘in üzerinde çift ayakkabı sattığı belirtilmektedir. Diğer bir yandan, 5 kız kardeşin ortak girişimi olan 5in1canpolat markası ilede sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.

Neslihan Canpolat Nereli?

Neslihan Canpolat aslen Bursa doğumludur.

Neslihan Canpolat Kaç Yaşında?

Neslihan Canpolat 35 yaşındadır. Doğum tarihi 1988, doğum yeri ise Bursa.
Neslihan Canpolat5 jpg
Kısaca Kariyeri, İş Hayatı:

Neslihan Canpolat bundan bir kaç yıl önce, 2013 senesinde 300 TL gibi bir sermaye ve fikir ile yola koyulmuştur. Ürünlerini mağaza olmadan, sosyal medya üzerinden satma girişimi ile başladığı iş hayatında, girişim fikri, ilk zamanlar bir çok kişiye hayal olarak görünmüş olsa da, bu kısa süre içinde başarı öyküsüne dönüşmüştür.

Günümüz itibariyle 5 kız kardeş tarafından kurulan, 5in1canpolat markası genç girişimcilere de ilham kaynağı olmaktadır. 5 kız kardeşin en küçüğü olan Canpolat, instagram üzerinden başlayarak büyüttüğü, kendi ismini taşıyan markası ile ciddi rakamlara ulaşmayı başarmıştır.

İnstagram’dan doğup sosyal medyayı kullanarak 7 sene içinde, 5 offline mağaza ve güçlü bir online satış sitesi olarak kurumsallaşmış bir firma kurmayı başarmıştır. Ürünler %100 deri ve yüksek kalitede gayet ulaşılabilir fiyatlarla müşterine sunulmaktadır. Ayrıca ürünlerin tamamını da yerli üretimden güç alarak satışa sunmaktadır.

Eşinin uzun seneler sektörde olması nedeni ilede kendisini işin içinde hissetmiştir. Kaliteli ve deri ürünlerde beğenebileceği modelleri bulamamak, bu işte olması gerektiği fikrini uyandırmıştır kendisinde.

İlk başladığında, 2 kişi 50 metrekare küçük bir ofiste yürüttükleri faaliyet, bugün toplamda 2 bin metrekare alanda ve 45 kişilik bir ekiple devam etmektedir.

neslihancanpolat.com web sitesinde satış yapmakta, iade, loafer, sandalet, bot, ayakkabı gibi bir çok konu ile ilgili hem teknik destek, hemde satışı sağlanmaktadır. 5in1canponlat markası ile de Triko, Pantolon, Tulum, Şort, Ayakkabı ve Kıyafet&Giyim satışı yapılmaktadır.

Neslihan Canpolat2

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz