Neels Visser

0

Neels Visser son yıllarda sosyal medya dünyasında, özellikle yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isimlerdendir. Hakkında hayranları tarafından sık sık aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgili var mı? varsa kim? gibi soruların cevapları merak ediliyor. kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Eylül ayında dünyaya gelen Neels Visser, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük 5. şehri olan Arizona Eyaleti’nde Phoenix’te doğmuştur. Corona Del Mar Lisesi’nden mezun olmuştur. Eğitim döneminde bir yelken takımında yelkenli su sporu ile ilgilenmiştir. Okul bittikten sonra bir süre babasına ait bir tıp endüstri sektöründe faaliyet gösteren şirkette çalışmıştır. Günümüzde yaşantısını Los Angeles’ta sürdürmektedir. Babası Anton Visser, annesi ise Aniie Visser’dir. Olivia ve Kendall isimlerinde iki kardeşi vardır.

Boyu 1.85 cm, kilosu 77, burcu ise başak’tır.

İlerleyen süreçte hem düzgün fiziği, hem de yakışıklılığı sebebi ile ajanslara başvurmuş ve kısa sürede olumlu cevap almıştır. Günümüzde Manken, model olarak bir çok ünlü markanın reklam yüzü olarak çalışmakta, ayrıca podyuma çıkmaktadır. H&M, American Eagle ve Pepe Jeans çalıştığı sadece bir kaç markadır. Sosyal medya dünyasında kısa süre içinde çok ciddi bir takipçi sayısına ulaşan yakışıklı isim son dönemlerde DJ mesleği ile ilgilenmektedir.

Neels Visser sevgilisi kim?

Bir dönem Justin Bieber sosyal paylaşım sitesinde Aman Tanrım Bu Kim diye Cindy Kimberly’in resmini paylaşmış ve dikkatler Kimberly’e çevrilmiştir. 2016 yılında Instagram yıldızı güzel Cindy Kimberly ile çıkmaya başlamış, ancak birlikteliği 2018 yılında son bulmuştur. Şu anda yeni bir ilişkisi var mı? yokmu bu konu hakkında magazin gündemine yansıyan hiç bir haber bulunmamaktadır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan yakışıklı ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 2,3milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz