Necat Gülseven

Necat Gülseven ünlü sanatçı Ebru Yaşar’ın eşidir. Hakkında medya dünyasında sık sık haberler ile gündeme gelen ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Necat Gülseven Kimdir?

Necat Gülseven hayırsever, iş adamı. Çok küçük yaşlarda iş hayatına atılmıştır. Başarılı iş hayatının yanı sıra yaptığı yardımlar ve hayırsever kimliği ile dikkat çekmektedir.

Necat Gülseven Nereli?

Necat Gülseven Diyarbakır Bismil’lidir. Aslen Diyarbakır Bismil nüfusuna kayıtlı olan Gülseven, memleketine yaptığı yatırım ve yardımlar ile de sık sık medyanın gündemine gelmektedir.

Necat Gülseven Ne İş Yapıyor?

Necat Gülseven, Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve kurucusudur. Diyarbakır’a okul yaptıracak olması ile de gündeme gelmiştir. İş Adamı Gülseven, 4,5 dönüm arsa üzerine, 12 derslikli olacak ortaokul binasının maliyetlerini şirketi ile karşılayacağını dile getirmiştir.
Necat Gulseven4
2019 senesinde ticari faaliyetlerini genişletmiştir. Medyada da yerini alan Gülseven, 3N Medya’nın sahibi’dir. Türkiye’de bilinen medya kanalları Viva Radyo, Bizimev Tv ve Show Radyo’yu satın alarak medya dünyasına ve faaliyetlerine sıkı bir giriş yapmıştır.

2023 yılında yaşanan deprem felaketi sonrası, deprem’de kızını ve ailesini yitiren depremzede Mesut Hançer’e ev alıp teslim edeceklerini belirtmiştir. Ardından evi Mesut Hançer’e eşi Ebru Yaşar ile birlikte teslim etmişlerdir. Ebru Yaşar ve başarılı iş adamının yaptığı bu hayır uzun süre gündemde kalmıştır.

Ünlü iş adamı, 26 Haziran 2015 tarihinde şarkıcı Ebru Yaşar ile Marmaris Bozburun’da evlenmiştir. Bu evliliğinden 14 Şubat 2017 yılında ikiz çocukları olmuştur. Çocuklarının isimleri Hasan Poyraz ve Ebru Su’dur.

Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdüren Gülseven’in doğum tarihi 1980, doğum yeri ise Diyarbakır Bismil’dir. Resmi twitter hesabı @necatgulseven ‘dir.

13 Yorumlar

  1. Necat abi merhabalar insallah iyisindir abi.bende bismilliyim diyarbakirda dogdum buyudum 4 senedir istanbuldayim.dizi sinema oyuncusuyum.3 sene cesitli dizi ve sinema projelerinde yer aldim.5 arkadas birlesip bir dizi yspalim dedik fragman suan yayinda birinci bolum kurgu-montajda… ararsaniz cok sevinecem detaylari telefonda anlatirim abi.allaha emanet ol sevgiler saygilar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz