Nazire İlbasan

0

Nazire İlbasan hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Nazire İlbasan Kimdir?

Nazire İlbasan oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 15 yaşında İstanbul’a gelip 17 yaşında çalışma hayatına atılmıştır. Bunun yanı sıra silah eğitimi almıştır. Kitap okumayı, Müzik dinlemeyi, sinema ve tiyatroya gitmeyi, bowling oynamayı hayatı dolu dolu yaşamayı sevmektedir. insanlara yardım etmek konusunda sürekli elini taşın altına koyan İlbasan, insanların para ile satın alamayacağı tek şeyin hayır duası olduğunu ve bu şekilde gönüllere dokunduğunu düşünmektedir..

Başarılı oyuncu 2 sene Tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldıktan sonra bazı projelerde yer alarak ismini duyurmayı başarmıştır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte ve en son kısa sinema filminde Emine karakterini canlandırmıştır.

Nazire İlbasan Nereli?

Nazire İlbasan aslen Siirt’lidir. Ancak Aydın’da dünyaya gelmiştir.
Nazire Ilbasan2

Nazire İlbasan Boyu, Kaç Yaşında?

Nazire İlbasan 43 yaşında ve 1.75 boyundadır. Burcu balık, kilosu ise 60.

Tiyatro ve Oyunculuk eğitimi aldığını ekran önü için deneyimli olduğunu, bundan sonrası içinde oyunculuk tekliflerine açık olduğunu ifade etmiştir.

İlk kamera deneyimini Fox Tv’de yayınlanan Temizlik Benim İşim adlı yarışmasına katılarak orda Şampiyon olup 10 bin TL’nin sahibi olmuştur. İlk dizi oyunculuk deneyimini Blu. Tv’de Yayınlanan Sokağın Çocukları dizisi ile gerçekleştirmiştir. Ardından Kanal D de yayınlanan dublajı kendine ait olan Arka Sokaklar dizisinde Havva karakterine hayat vermiştir.

Oynadığı Diziler

Sokağın çocukları
( Cennet) 2022 internet dizisi
Arka Sokaklar (Havva) 2022
Kan parası (Emine ) 2022

Bazı şarkıların klip çalışmalarında da yer alan güzel isim ismin resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @nazireilbasan ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz