Nalan Olcayalp

Nalan Olcayalp hakkında merak edilen soruların cevapları. Nereli? Boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? hangi sinema ve dizilerde rol almıştır? Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Usta oyuncu, 5 Eylül 1959 yılında doğmuş, yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Maalesef doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2007 – 2008 yılları arasında Beşiktaş Belediyesi Tiyatro Drama eğitimi almıştır. Cast Merkezi Reklam Org. ve Prodüksiyon A.Ş. ‘de kayıtlı olan oyuncu Türkiye’de yayınlanan birçok sinema filmi ve dizilerde rol almıştır. Ela gözlü sempatik oyuncu 1. 72 cm boyunda, 75 kilo ve 44 bedendir. Şive konusunda başarısı gözden kaçmamaktadır. Bisiklet binmek ve yüzmek en büyük hobileri arasında yer almaktadır. Bugüne kadar bir çok sinema ve dizide başarılı bir şekilde oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Nalan Olcayalp oynadığı diziler;

Arka Sokaklar , Kuzey Güney, Adını Feriha Koydum, Galip Derviş, Başarmalısın (TV Filmi), Yasak, Çilek Kokusu, İmkansız Olasılık (TV Filmi), Yüksek Sosyete, No: 309, İlişki Durumu: Karışık, Hayat Mucizelere Gebe, Aşk Laftan Anlamaz, Seni Kimler Aldı, Sahipli, Kanatsız Kuşlar, Dolunay, Dayan Yüreğim, Anne, İçimdeki Fırtına (Mini Dizi), Yasak Elma, Fazilet Hanım ve Kızları, Dudullu Postası, Çukur, Bir Deli Rüzgar, Bartu Ben, Servet (Mini Dizi), İnsanlık Suçu (Mini Dizi), Afili Aşk, Tek Yürek, Leke.

Oynadığı Filmler;

(2014) – Gülcemal
(2015) – Münafık
(2017) – Deli Dumrul
(2017) – Maide’ nin Altın Günü
(2019) – Cin Azabı

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz