Murat İşbilir

1

Murat İşbilir hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Murat İşbilir Kimdir? Nereli?

1999 yılının Mart ayında İzmir’de dünyaya gelmiş, aslen Tokat’lıdır. Yaşantısını İzmir’de sürdürmektedir. 2017 yılından beri teknoloji ile ilgili internet sitesine ve bazı teknoloji sitelerine içerikler üretmektedir. r10, wmaraci gibi büyük webmaster forumların da ticaret yapmakta ve hizmet sağlamaktadır. Ayrıca dev firmaların sosyal medya hizmetlerinin yanı sıra adsense dünya destek ekibinde yazarlık yapmıştır.

Elektrik-Elektronik Bakım Onarım mezunudur, hali hazırda başka işlerle uğraşmaktadır. 2017 yılından bu yana bloğu ile yayın hayatını sürdürmektedir. Blogu teknoloji ve bu alanı içine alan konular ağırlıklı olmak üzere teknoloji odaklı yazılardan derlenmiş bir blog’dur.

Murat İşbilir paylaşmayı misyon, bilgiyi ise en değerli hazine olarak görmeyi vizyon edinmiştir. Araştırma yapmaktan keyif aldığı konularda bir hayli uzun, ancak her satırı bilgilendirici yazılar hazırlamak için ince eleyip sık dokumaktadır. Blogunun sosyal bir Blog imajı kazanması için, yorumlara ve yorumculara son derece önem vermektedir. Bu doğrultuda, yorumlanmayı hak eden yayınlar sunabilmek için tüm gereksinimleri karşılamaya çaba sarfetmektedir.

Eğitimi:

İlkokul & Ortaokul: Duğrallar İlköğretim Okulu ( İzmir )
Lise: Atatürk Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi ( İzmir )

Hobileri:

Bilgisayar (Web yazılım, Web tasarım, sosyal medya reklam hizmeti, içerik danışmanlığı, grafik tasarım, twitch ve oyunlar), Film&Dizi izlemek ve basketbol oynamak.

Fobileri:

Kapalı yer, yükseklik ve yalnız kalma.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz