Murat Ceylan

1

Survivor yarışma programına katılan Murat Ceylan yakışıklılığı, centilmenliği ve beyefendiliği ile tüm ekran severlerin beğenisini kazanmıştır.

Bir dönem Almeda Abazi ile birlikte Tv 8 ekranlarında yayınlanan Para Bende isimli programı sunmuş ve her hafta başka bir ülkeye uçuyor ve ellerindeki bütçe ile izleyenlere gittikleri şehri ülkeyi tanıtmaya çalışmıştır.

Küçüklüğünden beri müziğe ilgi duyan Ceylan 8 sene gibi bir süre İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri almıştır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. Ayrıca Londra’da Endüstriyel Tasarım Bölümünde eğitim görmüştür. İstanbul Atlı Spor Kulübünde Lisanslı binicilik yapmaktadır. En son Fox Tv ekranlarında yayınlanan Familya dizisinde rol almıştır. Murat Ceylan 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir röportaj’da doğduğundan bu yana anne ve babasının ayrı olduğunu belirten Murat Ceylan’ın babası yurt dışında yaşamaktadır. 2012 yılında evlenen bir ablası var.

2016 yılında Yeni Nesil albümü ile müzik kariyerine adım atan Ceylan ayrıca uzun yıllardır profesyonel fitness yapmaktadır. 2013 yılında Survivor Gönüllüler takımında yarışan Murat Ceylan tekrar Survivor 2018 yarışmacıları arasında da yer almıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz