Muhammet Emre Aydın

0

Muhammet Emre Aydın hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Ocak ayında, İstanbul’un Bakırköy İlçesi’nde dünyaya gelen Muhammet Emre Aydın aslen Karabük’lürü.

Bir çok iş tecrübesi edinme fırsatı bulmuştur, İlkokulu İstanbul, Bağcılar Semti’nde Dr. Cemil İlkokulunda, 6. sınıfı ise Karabük’ün Yeni Mahalle semti’nde Gazi Mustafa Kemal. 7 ve 8. sınıfları Bağcılar Mahmutbey orta okulunda tamamlamıştır. Ardından yine aynı semtte Mahmut Anadolu ve Meslek Lisesinde okumuş, ilk dönemin de okulu bırakma kararı almış ve iş hayatına atılmıştır.

Muhammet Emre Aydın kariyeri, iş hayatı;

İlk olarak Ayakkabı imalatı fabrikasında çalışan Aydın, sırası ile fırın, fırın imalatı, Pvc doğrama, Cam farikası, asansör imalatı & montajı ve muavinlik gibi işlerde çalışmıştır.

İşlerini sürdürürken bir yandan da Açık Lise ile yazlık lise eğitimini tamamlamıştır. 14 – 15 Yaşların da ek olarak cast ajansları ile çalışmış, setlerde bulunmuş 20 Yaşında, Pray Ajans olarak. Resmi şirketini ise İstanbul Zincirlikuyu da açmıştır. 3. aylarında ofisini Mecidiyeköy’e taşımış, 6. ayında Antalya da Şubesini 10. ayında ise Gaziantep şubesini açmıştır. Şimdiler de https://praytv.com.tr olarak yayın hayatına başlayan Muhammet Emre Aydın bir ropörtajında şu sözleri söylüyor.

“Ben konunun buralara geleceğini hiç bir zaman bilmiyordum. Düşünüyorduk tabi ki gelecekte nelerle karşılaşabileceğimizi bu yükün altından nasıl kalkabiliriz diye düşünürken bi bakmışız ki biz bu yükün altındayız. Hayallerimiz bir nevi gerçek olmustu. Her zaman çok çalışan bir ekiptik tabi ki ama şuan daha çok çalışan bir ekibiz. Her il de 2 projemiz olacak bizi beklemeyi ve izlemeyi unutmayın. Herkese Teşekkürler.”

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz