Muhammet Aydın

0

Muhammet Baki Aydın hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu, aslen nereli? mesleki kariyeri, Biyografi bilgileri, iş ve kısaca hayatı hakkında bilgiler.

Dijital Pazarlama Uzmanı Muhammet Baki Aydın 2001 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelmiş, başak burcudur. Dijital Dünyaya henüz 15 yaşında iken giriş yapmıştır. 13 yaşında iken ilk işini tamamlamış ve ilk kazancını elde etmiştir. Lise’nin ilk yıllarında okul bulamadığı için ticaret hayatına atılmış, daha sonra devlet desteği alarak şafak okullarında Lise hayatına başladı.

2018 Yılında Kozmos Yazılım Anadolu Lisesinden Burs alarak lise hayatına, Kozmos Yazılım Anadolu Lisesinde devam ettirmeye karar veren Aydın, günümüzde Digital Marketing Bölümü’nde Lise hayatını sürdürmektedir.

Muhammet Baki Aydın kariyeri;

2016 Yılında FRC Robot Yarışmasında takımının kaptanı olarak (Şafak Robotics, Gültepe Robotics Team) Türkiye üçüncülüğü elde etti.

2017 Yılında Dijital Pazarlama alanında google sertifikası alan Aydın, bunu Dijital Reklamcılık Sertifikası ile taçlandırdı.

2018 Yılına kadar kapı kapı iş arayan Aydin, 2018 Mart ayında bir çok firmaya Google Ads Arama Ağı Reklamcılığı alanında hizmet verdi.

2019 Yılında Bilgenet A.Ş ile birlikte Dijital Reklamcılık alanında hizmet verdi. Yine aynı sene işten ayrılmış, 2019 yılının Haziran ayında Koyuncu Medya A.Ş.’ bünyesinde Yöneticilik konumuna getirilmiştir.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren Aydın, İstanbul doğumlu, aslen ise Adıyaman’lıdır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı ortalama 12,9bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz