Minecan Beyazadam

Minecan Beyazadam (Özbek) hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? Kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1981 yılında dünyaya gelen Minecan Beyazadam aslen Diyarbakır doğumludur. Diksiyonu düzgün ve etkileyici olan güzel ismin boyu 1.66 cm, kilosu ise 55’dir. Bazı kaynaklarda 7 çocuklu bir ailenin kızı olduğu belirtilmektedir. Bir kız kardeşini de Skytürk’te spor spikerliği yaptığı belirtiliyor.

Türker İnanoğlu, Radyo-televizyon Okulu Türkvak’ta eğitim alan güzel isim henüz çok genç yaşlarda iken dizilerde rol almaya başlamış ve oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Özellikle geçmiş dönemde en fazla izlenen Böyle mi Olacaktı?, Tatlı Kaçıklar ve Çiçek Taksi gibi başarılı dizilerin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Oyunculuğun dışında 1.5 sene kadar Süper Channel’da program hazırlayıp sunmuş, uzun süre Lig Tv bünyesinde çalışmış, ayrıca Futbol Life isimli bir programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Minecan Beyazadam evli mi? eşi kim?

Türk futbol dünyasının yakından tanıdığı bir dönem Galatasaray ve Trabzonspor formasını giyen Barış Özbek ile 2012 yılında evlenmiştir. Bu evliliğinden bir oğlu vardır. Eşi Barış Özbek’in 2021 yılında Survivor yarışmasında yer alacağı haberleri medyanın gündeminde yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz