Milad Hatami

0

Milad Hatami son dönemde lüks arabası Lamborghini ile karpuz sattığı haberleri ile gündeme gelen fenomen isimlerden birisidir. Hakkında ise sosyal medya da bir çok soru merak konusu olmuştur. Aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Ekim ayında İran’ın Tahran Şehri’nde dünyaya gelmiştir. Yaşantısını günümüzde Türkiye’de sürdüren Hatami ülkesi İran’da tanınan bir komedyen aynı zamanda gişirimci, iş insanı’dır. Bir dönem ülkesi İran’da Youtube video kanalına yüklemiş olduğu bir video sebebi ile İran Hükümeti tarafından tutuklanmış, bir süre sonra tahliye olmuştur. Hatta İran Hükümeti bu videoyu öylesine ciddi bir hale getirmiştir ki Hatami ölüm cezası ile yargılanmıştır. Bu olayın ardından Türkiye’ye yerleşmiş ve Antalya’da yaşantısını sürdürmeye karar vermiştir.

Milad Hatami kariyeri;

Ülkesi İran’da yaptığı parodi videolar ile adından kısa sürede söz ettirmiş ve ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Her ne kadar ailesi tarafından zengin olmasa da hem sosyal medya hem de girişimciliği ve yaptığı ticaret sayesinde ciddi bir kazanç elde etmeyi başarmıştır. İş hayatının yanı sıra sosyal medya üzerindende başarılı paylaşımları ile adından söz ettirmiştir.

Bilgisayar Mühendisliği üzerine üniversite eğitimini tamamlayan Hatami evli ve bir kız çocuk babasıdır. Lüks yaşamı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim ayrıca bu lüks hayatını ve yaşamını da takipçileri ile paylaşmaktan kaçınmamaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,8milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz