KimNereli.net

Mihre Mutlu

Mihre Mutlu Kimdir?

Mihre Mutlu
Gerçek adı: Mihre Mutlu
Doğum Tarihi: 1989 (31 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (İbrahim Çelikkol ile)
Meslek: Mimar
Mezuniyet: Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Yeditepe Üniversitesi
Doğum yeri: Samsun

Mihre Mutlu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Mihre Mutlu ekranların sevilen isimlerinden İbrahim Çelikkol ile evlenmiştir. Evliliğin ardından eşinin de hayranları tarafından oldukça merak edilen isim olmuştur. Peki kimdir? Mihre Mutlu, kaç yaşında? mesleği, kariyeri ve kısaca hayatı.

1989 yılında dünyaya gelmiş, 2018 yılı itibariyle 29 yaşındadır. Doğum tarihi, gün ve ay olarak bilinmediği için burç bilgisine de maalesef ulaşılamamıştır.

Mezuniyeti ve eğitim hayatı ise, Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık bölümünde de eğitim gören Mihre Mutlu günümüzde Mimar olarak iş hayatını sürdürmektedir.

İlk mesleki hayatına Han İnşaat Şirketi’nde part time mimar olarak adım atmış, ardından Marsan Holding bünyesinde çalışmış kısa bir süre ise Ali Türker Product’da yer almıştır.

Mihre Mutlu aslen nereli? ne zaman evlendi?

İbrahim Çelikkol ile 25 Mayıs 2017 tarihinde evlenmiştir. Eşi ile hiç planlı olmadan evlenmişlerdir. İbrahim Çelikkol ile birlikte Datça’ya arkadaşlarının yanına tatile gitmişlerdir. orada karar verip, iki üç gün içinde her şeyi tamamlayıp, kendilerine özel ve ait bir tören ile dünya evine girmişlerdir. Bu evliliğinden 2019 doğumlu Ali isminde oğlu vardır.

Eşi evlilik öncesi memleketi Samsun’a giderek ailesinden istemiş, evet cevabı alınca resimlerini resmi instagram hesabından paylaşmıştır. Paylaştığı resimlerin ardından Çelikkol’un hayranları ve takipçileri tarafından Fahriye Evcen’mi o ne kadar benziyor yorumları yapılmıştır.

Samsun’da doğmuş, büyümüştür, baba tarafından ise aslen Ordu, Fatsa’lıdır. En fazla merak edilen sorulardan birisi de boyu ve kilosudur. Ancak hiç bir medya, magazin ve sosyal medya hesaplarında Mutlu’nun bu bilgileri mevcut değildir. En kısa sürede bu soruların cevaplarına ulaşıldığı takdirde sayfa güncellenecektir.

Evliliğin ardından yaşantısını eşi ile birlikte İstanbul’da sürdüren Mihre Mutlu günümüzde Kala Film bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. zarima 18 Temmuz 2018

    aaa bu fotoğraf fahriye değil mi?

  2. UMİT 6 Aralık 2019

    ASLEN FATSALI DIR ORDU FATSA SAMSUNDA DOĞMUŞ OKUMUŞ OLABİLİR BABASI EFTAL MUTLU KENDİ FATSALIDIR.

Mihre Mutlu
Gerçek adı: Mihre Mutlu
Doğum Tarihi: 1989 (31 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (İbrahim Çelikkol ile)
Meslek: Mimar
Mezuniyet: Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Yeditepe Üniversitesi
Doğum yeri: Samsun
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

462.285 kez okundu

2.

Beren Saat

410.473 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

379.863 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

339.850 kez okundu

5.

Tarık Akan

304.044 kez okundu

6.

Tarkan

248.399 kez okundu

7.

Volkan Demirel

233.461 kez okundu

8.

Emre Mor

208.937 kez okundu

9.

Ersay Üner

205.345 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

203.015 kez okundu