Mihre Mutlu

Mihre Mutlu ekranların sevilen isimlerinden İbrahim Çelikkol ile evlenmiştir. Evliliğin ardından eşinin de hayranları tarafından oldukça merak edilen isim olmuştur. Peki kimdir? Mihre Mutlu, kaç yaşında? mesleği, kariyeri ve kısaca hayatı.

1989 yılında dünyaya gelmiş, 2018 yılı itibariyle 29 yaşındadır. Doğum tarihi, gün ve ay olarak bilinmediği için burç bilgisine de maalesef ulaşılamamıştır.

Mezuniyeti ve eğitim hayatı ise, Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık bölümünde de eğitim gören Mihre Mutlu günümüzde Mimar olarak iş hayatını sürdürmektedir.

İlk mesleki hayatına Han İnşaat Şirketi’nde part time mimar olarak adım atmış, ardından Marsan Holding bünyesinde çalışmış kısa bir süre ise Ali Türker Product’da yer almıştır.

Mihre Mutlu aslen nereli? ne zaman evlendi?

İbrahim Çelikkol ile 25 Mayıs 2017 tarihinde evlenmiştir. Eşi ile hiç planlı olmadan evlenmişlerdir. İbrahim Çelikkol ile birlikte Datça’ya arkadaşlarının yanına tatile gitmişlerdir. orada karar verip, iki üç gün içinde her şeyi tamamlayıp, kendilerine özel ve ait bir tören ile dünya evine girmişlerdir. Bu evliliğinden 2019 doğumlu Ali isminde oğlu vardır.

Eşi evlilik öncesi memleketi Samsun’a giderek ailesinden istemiş, evet cevabı alınca resimlerini resmi instagram hesabından paylaşmıştır. Paylaştığı resimlerin ardından Çelikkol’un hayranları ve takipçileri tarafından Fahriye Evcen’mi o ne kadar benziyor yorumları yapılmıştır.

Samsun’da doğmuş, büyümüştür, baba tarafından ise aslen Ordu, Fatsa’lıdır. En fazla merak edilen sorulardan birisi de boyu ve kilosudur. Ancak hiç bir medya, magazin ve sosyal medya hesaplarında Mutlu’nun bu bilgileri mevcut değildir. En kısa sürede bu soruların cevaplarına ulaşıldığı takdirde sayfa güncellenecektir.

Evliliğin ardından yaşantısını eşi ile birlikte İstanbul’da sürdüren Mihre Mutlu günümüzde Kala Film bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz