KimNereli.net

Mihre Mutlu

Mihre Mutlu Kimdir?

Mihre Mutlu
Gerçek adı: Mihre Mutlu
Doğum Tarihi: 1989 (30 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (İbrahim Çelikkol ile)
Meslek: Mimar
Mezuniyet: Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Yeditepe Üniversitesi
Doğum yeri: Samsun

Mihre Mutlu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Mihre Mutlu ekranların sevilen isimlerinden İbrahim Çelikkol ile evlenmiştir. Evliliğin ardından eşinin de hayranları tarafından oldukça merak edilen isim olmuştur. Peki kimdir? Mihre Mutlu, kaç yaşında? mesleği, kariyeri ve kısaca hayatı.

1989 yılında dünyaya gelmiş, 2018 yılı itibariyle 29 yaşındadır. Doğum tarihi, gün ve ay olarak bilinmediği için burç bilgisine de maalesef ulaşılamamıştır.

Mezuniyeti ve eğitim hayatı ise, Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık bölümünde de eğitim gören Mihre Mutlu günümüzde Mimar olarak iş hayatını sürdürmektedir.

İlk mesleki hayatına Han İnşaat Şirketi’nde part time mimar olarak adım atmış, ardından Marsan Holding bünyesinde çalışmış kısa bir süre ise Ali Türker Product’da yer almıştır.

Mihre Mutlu aslen nereli? ne zaman evlendi?

İbrahim Çelikkol ile 25 Mayıs 2017 tarihinde evlenmiştir. Eşi ile hiç planlı olmadan evlenmişlerdir. İbrahim Çelikkol ile birlikte Datça’ya arkadaşlarının yanına tatile gitmişlerdir. orada karar verip, iki üç gün içinde her şeyi tamamlayıp, kendilerine özel ve ait bir tören ile dünya evine girmişlerdir. Eşi evlilik öncesi memleketi Samsun’a giderek ailesinden istemiş, evet cevabı alınca resimlerini resmi instagram hesabından paylaşmıştır. Paylaştığı resimlerin ardından Çelikkol’un hayranları ve takipçileri tarafından Fahriye Evcen’mi o ne kadar benziyor yorumları yapılmıştır.

Baba tarafından aslen Samsun‘ludur. En fazla merak edilen sorulardan birisi de boyu ve kilosudur. Ancak hiç bir medya, magazin ve sosyal medya hesaplarında Mutlu’nun bu bilgileri mevcut değildir. En kısa sürede bu soruların cevaplarına ulaşıldığı takdirde sayfa güncellenecektir.

Evliliğin ardından yaşantısını eşi ile birlikte İstanbul’da sürdüren Mihre Mutlu günümüzde Kala Film bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Mihre Mutlu resimleri;

Etiketler: ,

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. zarima 18 Temmuz 2018

    aaa bu fotoğraf fahriye değil mi?

Mihre Mutlu
Gerçek adı: Mihre Mutlu
Doğum Tarihi: 1989 (30 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (İbrahim Çelikkol ile)
Meslek: Mimar
Mezuniyet: Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Yeditepe Üniversitesi
Doğum yeri: Samsun
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

382.184 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

326.840 kez okundu

3.

Güncel Öztürk

316.045 kez okundu

4.

Tarık Akan

292.825 kez okundu

5.

Mustafa Miraç Kaya

226.138 kez okundu

6.

Tarkan

223.933 kez okundu

7.

Volkan Demirel

220.525 kez okundu

8.

Emre Mor

194.233 kez okundu

9.

Ersay Üner

189.479 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

180.971 kez okundu