KimNereli.net

Merve Özkaynak

Merve Özkaynak Kimdir?

Merve Özkaynak
Gerçek adı: Merve Özkaynak
Doğum Tarihi: 30/10/1987 (33 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Cem Özkaynak ile)
Burç: Akrep
Meslek: Fenomen Girişimci Youtuber
Doğum yeri: İstanbul

Merve Özkaynak Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Merve Özkaynak hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? eğitimi gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Özellikle son yıllarda Türkiye’de en fazla izlenen kadın video kanallarından birisine sahip olan Youtuber Merve Özkaynak, 30 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir kız kardeşi ve bir ablası olan Merve, ailenin ortanca kızıdır. Aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Lise eğitiminin ardından hayata erken atılmak istemiş ve Vakko’da Moda Danışmanı olarak iş dünyasına adım atmıştır.

1.5 sene kadar Vakko’da Moda danışmanlığı, Pronovias İspanyol gelinlik mağazası ve Channel’de mağaza müdür yardımcılığı gibi görevlerde bulunmuştur.

Moda, makyaj ve bakım konuları üzerine uzman olan Özkaynak Youtube, instagram, facebook ve twitter hesapları üzerinden bir çok markanın reklam tanıtım vb. paylaşımları takipçileri ile buluşturmaktadır. 19 yaşından itibaren hep çalışmış bir süre sonra ise kendi işini kurmalı mı? yoksa profesyonel olarak iş hayatını sürdürmelimiyim diye düşünürken kendisini yeni girişimler ve yeni teknolojilerle ilgili bir web sitesi kurmuş olarak bulmuştur. Web sitesinde özgün içerikler barındırmış, moda ve makyajın yanı sıra teknoloji ile ilgilenmekten büyük bir keyif duymaktadır.

Merve Özkaynak eşi kim?

Channel’de çalıştığı dönemde tanıştığı Cem Özkaynak ile evli olan Merve Özkaynak’ın bu evliliğinden Melisa isminde bir kızı vardır. Bir video da eşinin tam bir model uçak hastası olduğunu ve bu uğraşın uzun saatlerini almış olmasına rağmen sevdiği bir işi yapmasından mutluluk duyduğunu belirtmiştir.

Evlendikten sonra iş hayatına ara vermiş ve eşinin de desteği ile eğitim hayatına geri dönmüş ve üniversite’de iletişim bölümünde eğitimini tamamlamıştır.

Ailesi Anadolu Yakasında oturmakta, evlendikten sonra kendisi eşi ile birlikte İstanbul Avrupa Yakası’na taşınmıştır. 2019 yılı itibariyle resmi sosyal medya hesabı olan instagram’da 816bin takipçi si bulunmaktadır. Youtube sayfasında ise 1 Milyon 700 bin civarında abone sayısına sahiptir.

Youtube kanalında bakımlı olmayı sevenlere, moda, alışveriş, makyaj, saç, cilt bakımı ve trendlerden bahsettiği videoları takipçileri ile buluşturmaktadır. Ayrıca resmi web sitesi üzerinden de paylaşımlarını sürdürmektedir.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Merve Özkaynak
Gerçek adı: Merve Özkaynak
Doğum Tarihi: 30/10/1987 (33 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Cem Özkaynak ile)
Burç: Akrep
Meslek: Fenomen Girişimci Youtuber
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

457.308 kez okundu

2.

Beren Saat

408.866 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

365.325 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

328.851 kez okundu

5.

Tarık Akan

303.286 kez okundu

6.

Tarkan

247.148 kez okundu

7.

Volkan Demirel

232.664 kez okundu

8.

Emre Mor

208.172 kez okundu

9.

Ersay Üner

204.641 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

201.803 kez okundu