Meriç Keskin

0

Meriç Keskin hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? evli mi? doğum tarihi, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1986 yılının Ekim ayında dünyaya güzel isim aslen İzmir, Karşıyaka’lıdır. Hayvansever kimliği ile tanınmakta kendisini kronik bekar olarak tanımlamaktadır. Ayrıca resmi twitter hesabında şu ifadelere yer vermiştir. “kronik olarak bekarım, Karşıyakalıyım, hayvanseverim, havaalanında dedektörden en az 2kere geçer yinede öterim, bide şanssızlık konusunda bedeviden öteyim çekil şurdan” Güzelliğinin yanı sıra zekası, esprili dili ile kısa sürede binlerce hayran sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Meriç Keskin Hakkında kısa soru ve cevaplar

En sevdiği kelime tatil, nefret ettiği kelime ise borç’tur. Hayat felsefesi iyilik daima kazanır. Mutluluk rüyası hayvan barınağı, kahramanı Atatürk, yapmak istediği meslek avukatlık, en sevdiği ses ise Kanun sesi.

Resmi instagram hesabını @merickeskin ismi ile, twitter hesabını ise @otekidunyali ismi ile kullanmaktadır.

Maalesef henüz boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Meriç Keskin ‘in resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 279bin, twitter hesabında ise 905,7 B civarındadır.

Kendi web sitesinden iletişime geçebilir, daha yakından takip edebilirsiniz.

Web sitesi; http://merickeskin.com.tr

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz