Meredith Mickelson

Meredith Mickelson genç yaşında rağmen tüm moda ve televizyon dünyasının dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanan Meredith Mickelson, 1999 yılında Amerika’nın Georgia eyaletinde bulunan Atlanta’da dünyaya gelmiştir.

Özellikle İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımları ile magazin ve moda dünyasının büyük ilgisini çeken Mickelson günümüzde modellik üzerine basamakları hızla tırmanmaktadır.

2016 yılının Nisan ayında iki kez Vogue dergisinin kapağında yer almış, ayrıca New York, Atlanta, Miami ve Los Angeles’ta bir çok modacı ile bir araya gelerek moda dünyasının ünlü markalarının reklam yüzü olmuştur.

İlk dönemlerinde Megan Donoho isminde bir arkadaşı ile Youtube kanalı kurmuş, ardından twitter ve instagram hesaplarını aktif olarak kullanmaya başlamıştır.

Daniel isminde bir erkek kardeşi olan Meredith Mickelson, 1.78 boyunda, 60 kilodur.

Meredith Mickelson’un sevgilileri ve aşk hayatı uzun süre gündeme gelmiştir. İsmi son yıllarda sosyal medya fenomenleri, Kian Lawley, Andrew Taggart ve Ethan Dolan ile anılmıştır.

Dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Cristiano Ronaldo’nun bile sosyal medya üzerinden takip ettiği ve kendisi ile iletişime geçtiği bu güzelin bir kaç fotoğrafı;

Spora olan tutkusu ile fiziğinide rahatlıkla korumayı başaran güzel, formunu nasıl koruduğunu sıkça hem videolarında hemde bir çok resmi ile gözler önüne sermektedir.

Meredith Mickelson vücut ölçüleri: 91-63-91 cm’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz