Meltem Güner

Meltem Güner hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kimdir? kaç yaşında? mezuniyeti, eğitim hayatı, kısaca biyografi bilgileri.

1970 yılında aslen İzmir’de dünyaya gelen Meltem Güner Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Klasik Arkeoloji Bölümü mezunudur. Üniversite döneminde iken çalışma hayatına adım atmıştır. Üretmeyi, öğretmeyi ve çalışmayı seven bir karaktere sahiptir. Yemek pişirme konusunda da iddialı olduğunu, çevresinde ise bu konuda belli bir üne sahip olduğunu belirtmiştir. Fırsat buldukça yürüyüş, bisiklet, Hatha ve Yin yoga yapmaktadır.

Astrolojiyi kendi kendisine araştırarak öğrendiğini belirtmiştir. Günümüzde kendisine ait Youtube video kanalında kitaplarında, seminer, atölye ve bireysel çalışmalarda işlediği konuları takipçileri ile paylaşmaktadır.

Gelecek Geçmişi Şekillendirir, Niyet Defteri, Derin ve Sırlar Bohçası adlı kitapların altına imzasını atmıştır. Kendi web sitesinde de yer alan bir çok yazının başlıkları şu şekildedir. Ekonomist Dergisi Sembol Okuması, Astrolojide Semboller, Göbeklitepe Cennet’ten Bir Mesaj. Ayrıca Hay’dan Gelen Hü’ye gider, Diyeti ve Bedenine eziyeti bırak, SUS ve DİNLE Kalbin Ne Diyor ve Nefs’le buluşma vakti, Hoşgeldin Ramazan başlıklı tasavvuf yazılarını okuyucuları ile paylaşmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz