Melisa Şalgam

0

Melisa Şalgam özelike Arka Sokaklar dizisi ile adından söz ettirmeyi başaran güzel oyuncular arasında yer almaktadır. Hakkında ise kaç yaşında? sevgilisi kim? aslen nereli? boyu, kilosu ve oynadığı diziler gibi bir çok soru merak konusudur.

1996 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Melisa Şalgam aslen Samsun doğumludur. Burcu Oğlak’tır. 2001 senesinda ailesinin işi nedeni ile ailesiyle birlikte Antalya’ya taşınmıştır. İlköğretim ve Lise eğitimini Antalya’da tamamlamış ayrıca, piyano, şan, solfej eğitimleri almıştır.

Lise döneminde 1 sene tiyatro eğitimi almış, daha sonra kamera önü oyunculuk eğitimi ile kendisini geliştirmiştir. Lise’den sonra İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü kazanmıştır.

Arka Sokaklar dizisinde Asiye karakteri ile kamera karşısında oyunculuk kariyerini sürdürmüş, daha önce Benim Adım Feridun sinema filminde Çisem karakterini canlandırmıştır. En son Firardayız adlı sinema filminde oyunculuk yapmıştır. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Melisa Şalgam’ın boyu 1.75 cm, kilosu ise 57’dir. Tüm araştırmalarımıza rağmen sevgilisi var mı? yok mu? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz