Melisa İmrak

0

Melisa İmrak Best Model Of Turkey 2020 yarışmasının 1. olan ismidir. Henüz çok genç yaşına rağmen yarışmaya 18 yaşından küçük katılımı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha önce Simge Tertemiz‘de 15 yaşında iken bu yarışmada 1. olmuştur. 18 yaş altı bir yarışmacının yarışmaya noter tasdikli izin belgesi ile katılması gerektiği, jüri başkanı Erkan Özerman’ın noterden alınan aile izin belgesini paylaştığı belirtilmiştir.

Yarışma finalstleri arasında 25 kadın ve 25 erkek finalist yer almış, gecede Umut Akyürek, Yılmaz Morgül ve Emre Kaya sahne almıştır. Yarışma’da 2. liği Deniz Çatalbaş ve Yekta Baki, 3. lüğü ise Sena Küçük ve Emre Özcanan kazanmıştır.

2005 yılında dünyaya gelen Melisa İmrak hakkında henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Boyu ise 180 cm’dir.

Yaşı nedeni ile yarışmanın ardından bir çok kesim tarafından ailesi eleştirilmiştir. Daha sonra annesi bir açıklama yapmıştır.

Melisa İmrak annesinin açıklaması;

“15 yaşında Best Model seçilen Melisa İmrak’ın annesi: Kızım bu yarışmaya katılmayı çocukluğundan beri istiyordu. Onun ısrarı üzerine başvurduk. Herkese saygım sonsuz ama biz yanlış bir şey yapmadık. Yarışma sürecinde kızımın her an yanındaydım. Babasıyla yıllar önce ayrıldım ama onun da onayını alarak kızımın yarışmaya katılmasına izin verdim. Şarkıcı çocuk olabiliyor, oyuncu çocuk olabiliyor da neden 15 yaşındaki bir kız model olamasın?”

İlginizi Çekebilir :   Daisy Lowe

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz